І знову «металісти»

Новости, Право

  14 Авг , 2010

Наряд патрульно-постової служби Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області повертався після чергування до міськвідділу, коли їх увагу привернуло те, що до паркової зони доволі швидко рухався чоловік, штовхаючи перед собою порожній візок. Житлові приміщення або будь-які підприємства у тому напрямку були відсутні, і правоохоронці вирішили з’ясувати, що за вантаж збирається перевозити невідомий. У глухому кутку парку на чоловіка очікував його товариш. Разом вони почали доставати із кущів та складувати на візок металеві вироби. Міліціонери вирішили перевірити, чи належить вантаж громадянам, але чоловіки досить незрозуміло почали пояснювати походження металевих виробів, у зв’язку з чим й було прийнято рішення доставити підозрілих до міськвідділу міліції для з’ясування обставин.

 

Затримані виявилися місцевими мешканцями, один з яких вже мав за плечима досвід перебування за гратами. Чоловік влаштувався на роботу до одного з підприємств м. Первомайська, де, згадавши своє кримінальне минуле, протягом певного часу скоював крадіжки металевих виробів, які збував на пунктах прийому металобрухту. Так, оцінка вилучених металевих виробів становила понад 3 тисячі гривень.

 

Тепер крадії знаходяться в ізоляторі тимчасового утримання, а слідчі встановлюють причетність злодіїв до скоєння аналогічних злочинів. Правоохоронцями порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 185 КК України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов‘язків співробітників патрульно-постової служби міліції Первомайського МВ УМВС заохочено керівництвом міськвідділу та дирекцією підприємства.

 

Владислав ГНАТЕНКО,
ВЗГ УМВС України
в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ