Коноплі… біля дитячого табору

Новости, Право

  31 Авг , 2010

Поле конопель виявив дільничний інспектор міліції разом з головою місцевого колгоспу під час проведення огляду туристичного маршруту, який проходить полем неподалік від дитячого спортивного табору.

Лісові насадження з джерелами, які знаходяться неподалік від дитячого оздоровчого закладу, давно приваблюють своєю природною красою. Як правило, саме тут з дітьми проводяться різноманітні змагання, вихователі встановлюють наметове містечко та привчають їх до основ поведінки у лісопарковій зоні. Проходячи маршрутом, дільничний помітив на зарослому бур’яном полі, яке належить місцевому лісгоспу, рослини, зовні схожі на коноплі. Здогадки міліціонера про те, що на полі висаджено наркотичне зілля, підтвердились відразу ж після того, як він підійшов ближче. Для встановлення всіх обставин дільничний повідомив про знахідку керівництво райвідділу, і вже незадовго до «плантації конопель» прибула слідчо-оперативна група. При огляді насаджень стало зрозумілим, що посіви були цілеспрямовано насаджені за допомогою сільгосптехніки. Того ж дня працівникам Березнегуватського райвідділу міліції прийшлось добряче попрацювати, щоб вилучити кожну рослину, а їх виявилось аж 2400 кущів.


За даним фактом проводиться перевірка, встановлюються особи, причетні до посіву такої «наркотичної плантації». А дітлахам тепер нічого не буде заважати спілкуватися з природою.

Владислав ГНАТЕНКО,
ВЗГ УМВС України
в Миколаївській області 

Сообщение:

*

НОВОСТИ