Обласна рада інформує від 14.08.10

Новости, Официально

  14 Авг , 2010

11 серпня голова обласної ради Т. В. Демченко відвідала Первомайський район.Головною метою поїздки стало ознайомлення із станом дошкільних навчальних закладів, у котрих ведеться реконструкція за рахунок субвенції із обласного бюджету.
Окрім того, Т. В. Демченко вивчила ситуацію з виконання рішення сесії стосовно будівництва підвідних газопроводів до Підгородної та Синюшиного Броду.
На зустрічі з керівниками органів місцевого самоврядування району було обговорено стан укладання договорів соціального партнерства, котрі є значними наповнювачами місцевих бюджетів.

 

***
Заступник голови обласної ради О. І. Симоненко 10 та 11 серпня побувала у Очаківському, Березанському та Миколаївському районах, вивчаючи, як використовується субвенція із обласного бюджету для реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів. У Березанському районі це Новофедорівський дитсадок, у Очаківському – Солончаківський, у Миколаївському – Кіровський та Улянівський.
Найкраща ситуація у дошкільних навчальних закладах Миколаївського району. Попри певні труднощі, роботи там ведуться з випередженням визначених термінів. Найгірша ситуація у Солончаківському дитсадку. Там поки що немає навіть проектно-кошторисної документації.

 

***
Робоча група на чолі із головою постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку, головним лікарем Миколаївської обласної лікарні В. О. Відяпіним вивчила з виїздом на місце непросту ситуацію, що склалася із гуртожитком Миколаївського базового медичного коледжу. Будівля гуртожитку перебуває в аварійному стані. Її цілісність та міцність порушені орієнтовно тими великими новобудовами, котрі розпочаті по сусідству з гуртожитком.
Сьогодні студенти із області – майбутні медики – змушені на час навчання шукати собі житло самотужки, що неабияк ускладнює навчальний процес.
Робоча група, вивчивши питання на місці, дійшла висновку, що даний гуртожиток є непридатним для проживання і що потрібно шукати іншу будівлю для проживання студентів. Члени робочої групи запропонували винести це питання на засідання профільної постійної комісії.

 

***
13 серпня відбувся семінар-навчання за темою «Проведення виборчої кампанії 2010 року» відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради України, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».
У роботі взяли участь голова обласної ради Т. В. Демченко та заступник голови облдержадміністрації В. М. Рукоманов.
Під час проведення семінару Т. В. Демченко зокрема зазначила, що органи влади усіх рівнів повинні плідно попрацювати, забезпечивши високий організаційний рівень виборів до місцевих рад, котрі відбудуться наприкінці жовтня поточного року.

 

Арбузинський район
5 серпня відбулася сесія Арбузинської районної ради. Основним її питанням був звіт голови районної ради В. А. Захарченка. У звіті було проаналізовано роботу постійних комісій та президії районної ради, координаційної ради при голові райради тощо.
Наступним питанням, котре розглянули депутати, було внесення змін до бюджету Арбузинського району на 2010 рік. Його перевиконання дало можливість придбати для центральної районної лікарні кисневий концентратор, на суму близько 48000 гривень, закінчити ремонт гінекологічного відділення, покращити харчування хворих.
Також на сесії були виділені кошти для збільшення виплат інвалідам по зору, для капітального ремонту Благодатненського дошкільного навчального закладу і проведення нормативної оцінки та розмежування земель державної та комунальної власності в Арбузинській, Костянтинівській селищних радах, у Кавунівській, Благодатненській сільських радах.
Прийнято доповнення до районної Програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян, затверджено районну Цільову програму «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки.

 

Миколаївський район
3 серпня депутати та працівники виконавчого апарату районної ради здійснили виїзд на територію Ольшанської селищної ради з метою вивчення ситуацій, пов’язаних із підготовкою до осінньо-зимового періоду житлового фонду селища.
Цього ж дня голова районної ради С. М. Григор’єв, голова райдержадміністрації Ю. В. Серебряков, депутати районної ради, представники ряду управлінь та відділів райдержадміністрації, центральної районної лікарні, санітарно-епідеміологічної станції, філії «Миколаївобленерго», а також Кіровський сільський голова Г. В. Антонюк провели робочу зустріч у Кіровському дошкільному навчальному закладі з метою остаточного усунення наявних недоліків перед відкриттям вищезгаданого дитячого садочка.
4 серпня голова районної ради С. М. Григор’єв, заступник голови райдерж-
адміністрації О. В. Голян, інші посадові особи відвідали Улянівську та Степівську сільські ради, де вивчали хід ремонтних робіт в Улянівському дошкільному навчальному закладі та зустрілися з директром ДП «Племрепродуктор «Степове», депутатом обласної ради В. Г. Погорєловим з метою визначення основних напрямків будівельних робіт по встановленню пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам у селі Степове.

 

Березнегуватський район
Представники депутатського корпусу районної ради, райдержадміністрації здійснили об’їзд освітніх закладів району з метою вивчення їхньої готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.
Результати об’їзду були ретельно проаналізовані на засіданні постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту. Прийнято відповідні рекомендації, хід виконання яких заплановано заслухати на засіданні вищезгаданої комісії через місяць.
Члени постійної комісії заслухали також інформацію про хід виконання Програми розвитку культури у Березнегуватському районі на 2008-2010 роки та Програми розвитку позашкільних навчальних закладів на 2009-2012 роки. Депутати прийняли низку рекомендацій із зазначених питань, які знаходяться на контролі.

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ