Обласна рада інформує від 28.08.10

Официально

  28 Авг , 2010

21, 23, 24 серпня в рамках відзначення Дня Державного прапора України та 19‑ї річниці незалежності України в усіх районах нашого регіону відбулася низка масових заходів, участь у яких взяли працівники органів місцевого самоврядування та депутати усіх рівнів.


21 серпня учасників обласних урочистих зборів тепло привітали голова обласної ради Т. В. Демченко, голова облдержадміністрації М. П. Круглов, Миколаївський міський голова В. Д. Чайка.

Голова обласної ради наголосила, що День Незалежності України – це не просто день народження держави. Це свято багатьох поколінь, які жили на цій землі, боронили її від ворога, плекали і прикрашали своєю працею, ростили дітей та привносили свій доробок в її економічний та соціальний розвиток. Тетяна Демченко дала глибоку оцінку соціально-економічним і політичним процесам, які відбувалися у нашому суспільстві за 19 років незалежності. Вони були нелегкими. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя. Сьогодні Україна – на шляху демократичного розвитку. З обранням Президентом України В. Ф. Януковича народ виявляє широку підтримку партнерству уряду і керівництва держави, адже практично поставлено край ситуації, коли політичні амбіції призводили до криз у країні. Голова обласної ради висловила впевненість, що ми зможемо подолати всі труднощі, якщо будемо разом. У нас достатньо сил та можливостей здійснити задумане, зробити наш регіон і в цілому Україну багатою і квітучою.

Кращим представникам обласної територіальної громади на святі було вручено урядові нагороди та Почесні грамоти обласної ради, облдержадміністрації.
Продовжились урочистості чудовою концертною програмою, підготовленою професійними та самодіяльними художніми колективами.

***

22 серпня на стадіоні «Юність» відбувся обласний ярмарок сільськогосподарської продукції, який став справжнім святом достатку і задоволення споживацьких смаків. У святковому відкритті заходу взяла участь обласна та міська влада. Голова обласної ради Т. В. Демченко, голова облдержадміністрації М. П. Круглов, Миколаївський міський голова В. Д. Чайка знайшли можливість подякувати усім учасникам заходу, а дари полів привезли у місто з усіх 19 районів області.

Того ж дня відбулися урочистості з нагоди обласних обжинків, на які з’їхалися кращі трудівники жнив‑2010 з усіх куточків області. Саме завдяки їх сумлінній праці наш регіон зібрав понад 2 мільйони тонн хліба.
Запашний коровай з цьогорічного зерна та розлогий пшеничний сніп стали головною окрасою сесійної зали обласної ради, де проходили урочистості.
Не шкодували сердечних шанобливих слів подяки голова обласної ради Т. В. Демченко та голова облдержадміністрації М. П. Круглов. А кращих представників хліборобського роду на святі влада відзначила Почесними грамотами та преміями.

***

23 серпня на центральній площі обласного центру біля адміністративного будинку обласної влади відбулася церемонія урочистого підняття Державного прапора України за участю представницької та виконавчої влади. У ній, зокрема, взяли участь перший заступник голови обласної ради В. В. Пащенко, заступник голови обласної ради О. І. Симоненко, депутати обласної ради.
24 серпня до пам’ятників Тарасу Шевченку, В’ячеславу Чороноволу, меморіального комплексу на честь 68‑ми героїв‑ольшанців, пам’ятного знаку Миколі Аркасу вдячні миколаївці разом з керівництвом міста та області поклали квіти.

***

25 і 27 серпня відбулися відповідно міська та обласна педагогічні конференції, на які з`їхалися кращі освітяни з усіх закладів освіти міста та нашого регіону. Педагоги проаналізували стан галузі напередодні нового навчального року, накреслили першочергові завдання. У виступах вчителів прозвучала схвальна оцінка ставленню обласної влади, депутатського корпусу обласної ради до проблем освіти і науки області.
Кращим представникам освітянської ниви перший заступник голови обласної ради В. В. Пащенко та заступник голови обласної ради О. І. Симоненко вручили Подяки та Почесні грамоти обласної ради. Важливу працю педагогів відзначили на педагогічних конференціях виконавча влада та профспілка.

***

Голова обласної ради Т. В. Демченко підписала розпорядження про відзначення у 2010 році Дня партизанської слави у Миколаївській області.
У зв’язку з підготовкою та відзначенням 22 вересня Дня партизанської слави та 70‑річчям початку в Україні підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, з метою вшанування безсмертного подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни та поліпшення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, – затверджено заходи з підготовки та відзначення цієї дати. Ними передбачається обновити експозиції музеїв, куточків Бойової слави, матеріали про участь населення міст, сіл, селищ області в русі опору проти фашистських загарбників. Заходами враховується активніша робота серед учнів загальноосвітніх шкіл та студентської молоді з проведення екскурсій до музею підпільно-партизанського руху молодіжної організації «Партизанська іскра» у с. Кримка Первомайського району. Передбачається вжиття заходів з поліпшення матеріально-побутових умов проживання ветеранів підпільно-партизанського руху та вдів загиблих, їх медичного, соціально-побутового обслуговування, забезпечення ліками, паливом на зиму. Серед інших – і продовження роботи з пошуку невідомих місць поховань партизанів і підпільників, видання буклетів «Зв`язкові підпільного центру» та «Діти війни»; широке висвітлення у обласних, районних ЗМІ заходів з відзначення Дня партизанської слави, подвигу героїв‑підпільників та партизан.

***

Про позитивні результати телефонного зв’язку голови обласної ради Т. В. Демченко з жителями області шляхом щомісячної «Прямої лінії» у редакції газети «Рідне Прибужжя» ми повідомляли неодноразово. Ця форма роботи – діалог голови обласної ради і обласної територіальної громади завдяки друкованому органу Миколаївської обласної ради, що особисто впровадила Т. В. Демченко, завдяки її оперативності має досить високу ефективність.

До прес-служби обласної ради надійшов черговий лист, який підтверджує скрупульозний підхід керівника обласної представницької влади до розгляду проблем звичайної людини.
Зокрема, Тамара Миколаївна Школяренко з Братського району пише:
«Висловлюю щиру подяку голові обласної ради Т. В. Демченко за її особисте втручання у вирішення нашої земельної проблеми, яку у попередні роки штучно створила райдержадміністрація та голова Іллічівської сільської ради. Про це детально висвітлювалось на сторінках газети «Рідне Прибужжя».

І тільки після того, як під час виїзного особистого прийому у Братському районі Тетяна Василівна взяла контроль над ходом розв’язання нашої проблеми, – питання зрушилось з мертвої точки і зараз знаходиться в процесі завершення. Нарешті нашій родині повернуто земельну ділянку та завершується процес паювання.
Висловлюю безмежну вдячність і виконавчому апарату обласної ради за чуйність та принциповість. Готова голосувати за таку відповідальну людину та її однодумців на виборах до місцевих рад 31 жовтня 2010 року. Тільки з таким ставленням до проблем кожного виборця можна навести лад у нашій країні».

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ