«Запасливі» дівчата

Новости, Право

  14 Авг , 2010

Всім відомо, що професія хлібороба дуже важка та почесна, цілий рік армія людей дбає про врожай. Все робиться для якісного вирощення, збирання та використання зерна. І неабияка увага приділяється зберіганню – пшениця утримується і охороняється у спеціально призначених приміщеннях.
До Очаківського міськвідділу міліції Миколаївської області звернувся керівник підприємства одного з місцевих сільгосппідприємств з заявою про те, що на території його установи здійснено крадіжку зерна пшениці.

 

Проведеними оперативно-розшуковими заходами зловмисники були затримані співробітниками Очаківського МРВ УМВС. Ними виявились дві неповнолітні дівчини – Ірина та Галина, одна з яких раніше вже притягувалась до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічних злочинів.
Дівчата, не опираючись, зізнались у крадіжці та розповіли, як саме вони пішли на цей протиправний вчинок.

 

Неповнолітні мешкають в одному з селищ регіону і вже довгий час вони подруги. Одного разу одна з дівчат запропонувала, так би мовити, вирішення одного із багатьох спільних бажань. Їм «вкрай» були потрібні гроші на нові мобільні телефони, тож вони разом вирішили продати зерно. Свого в них не було, тому й вирішили піти «напрямки» – вкрасти зерно пшениці на підприємстві зернотоку, яке знаходиться неподалік від села. Обміркувавши ситуацію, розробили «план» та вже наступного дня знайшли покупця зерна пшениці – односельчанина.

 

До сільгосппідприємства дівчата потрапили через отвір у металевій сітці, винесли десять мішків (445 кг) пшениці та на велосипедах перевезли «товар» до недобудованого приміщення електростанції. Там Ірина та Галина були затримані співробітниками міліції.

 

За даним фактом слідчим відділом Очаківського МРВ УМВС порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому». Зерно пшениці було вилучено та повернуто власнику. На даний час правоохоронцями проводяться слідчі дії, а останнє слово стосовно головних «героїнь» скаже суд.

Катерина ГРИЦАЙ,
ВЗГ УМВС України
в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ