Заради майбутнього

Новости

  31 Авг , 2010

Соціальний проект Партії регіонів «Дітям улюбленого міста» ставить собі за мету відкриття майданчиків для дітей у кожному з мікрорайонів міста Миколаєва. 27 серпня за адресою пр. Леніна, 177а керівник фракції Партії регіонів в обласній раді І. С. Дятлов урочисто відкрив вже четвертий в цьому році дитячий майданчик європейського типу.

Ігор Сергійович наголосив на тому, що його ініціатива по спорудженню майданчиків найшла схвалення у жителів міста – як у дітей, так і у батьків.

За словами депутата, до 1 вересня усі заплановані 12 майданчиків буде відкрито. Приємною несподіванкою для керівника фракції Партії регіонів в обласній раді стало те, що його ініціативу підхопили підприємці міста, які профінансують відкриття ще 6 майданчиків.


Проте на цьому проект «Дітям улюбленого міста» не завершиться, адже він розрахований не на один рік. До громадської приймальні Партії регіонів постійно надходять листи жителів Миколаєва щодо відкриття дитячих майданчиків, тому в майбутньому кількість сучасних майданчиків для дозвілля малечі буде збільшуватися.

Приємною новиною для жителів інших міст області є той факт, що подібний проект буде реалізовуватися не тільки в обласному центрі. До того ж будівництво дитячих майданчиків – не єдина подібна акція Партії регіонів. Ігор Сергійович повідомив присутнім, що вже у вересні почнеться реалізація іншої ідеї – будівництва 6 повноцінних спортивних майданчиків біля гуртожитків вищих навчальних закладів Миколаєва.

І. Дятлов висловив сподівання, що його ініціативу підтримають не тільки підприємці, а й політичні опоненти, щоб спільними зусиллями зробити добру справу для майбутнього міста і області.

Дмитро ШВАРЦ
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ