Затверджено склад рад наступного скликання

Новости, Официально

  19 Авг , 2010

18 серпня відбулася XXXIX позачергова сесія обласної ради, головним питанням якої стало затвердження загального складу (кількості депутатських мандатів) Миколаївської обласної, районних та міських рад шостого скликання.

 

Це важливе питання вже було обговорено на засіданнях постійних комісій та президії обласної ради, які підтримали пропозиції комісії з питань роботи з громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації та зв’язків з органами місцевого самоврядування щодо кількісного складу рад шостого скликання.

 

Депутати підтримали проект рішення, який передбачав у загальному складі обласної ради шостого скликання представництво 4 депутатів від кожної територіальної одиниці (2 обираються за партійними списками і 2 – по мажоритарному округу). Таким чином у наступному скликанні обласної ради буде 96 депутатів, адже в області сьогодні 24 територіальні одиниці (19 районів та 5 міст обласного підпорядкування).

 

Визначаючи кількісний склад районних рад шостого скликання, депутати обласної ради виходили із представництва у 2 депутати від кожної селищної чи сільської ради – по одному від партій та кожної громади району.

 

У результаті рішенням сесії обласної ради визначено, що в Арбузинській районній раді VI скликання буде 28 депутатів, у Баштанській – 40, у Березанській – 34, у Березнегуватській – 30, у Братській – 32, у Веселинівській – 28, у Вознесенській – 34, у Врадіївській – 24, у Доманівській – 28, в Єланецькій – 24, у Жовтневій – 42, у Казанківській – 36, у Кривоозерській – 32, у Миколаївській – 36, у Новобузькій – 26, у Новоодеській – 36, в Очаківській – 22, у Первомайській – 44 і в Снігурівській – 40 депутатів.

 

Кількість депутатів міських рад згідно із Законом України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» визначалася в залежності від кількості мешканців. Миколаївської міської ради, а також міських рад Снігурівки, Нової Одеси та Баштанки скорочення не торкнулися: у Миколаївській міськраді буде 90 депутатів VI скликання, в Снігурівській та Баштанській міськрадах – по 30 обранців, а в Новоодеській – 36. Трохи додала у кількісному складі Вознесенська міськрада (було 30, а в наступному скликанні буде 38), Очаківська та Новобузька міські ради (було по 35, а буде по 36 депутатів) і міська рада Южноукраїнська (було 30, а буде 36). А ось Первомайська міська рада зазнала скорочення на один депутатський мандат: було 49, а у шостому скликанні буде 48.

 

Під час сесії прийнято два важливих рішення щодо складу обласної ради поточного скликання. Одним рішенням депутатський корпус визнав повноваження депутата обласної ради Іванової Олени Олександрівни, а наступним рішенням – увів її до складу постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, сільського будівництва та соціального розвитку села.

 

Також депутати обласної ради своїм рішенням підтримали внесення доповнень до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївській області на 2006-2010 роки та затвердили Статут КП «Кафе «Лілея».

 

Дмитро ШВАРЦ

Фото автора

 

 

Офіційне повідомлення

 

Відповідно до частини 6 статті 16 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» Миколаївська обласна рада повідомляє: 18 серпня 2010 року на ХХХІХ позачерговій сесії обласної ради п’ятого скликання визначено загальний склад (кількість депутатів) обласної, районних та міських рад Миколаївської області шостого скликання.

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ