Арсенал на дому

Новости, Право

  23 Сен , 2010

Збройні сили України є тою системою у державі, яка виховує з молодих хлопців справжніх чоловіків, і саме ці чоловіки є рушійною силою нашої Батьківщини. А віддавши служінню Вітчизні не один рік, вже до кінця життя кожен чоловік почуває себе все одно у строю. Але кожен розуміє це по-своєму.

Так, один із колишніх військових мешкав на території Миколаївського району зі своєю сім’єю. Жив порядно і без будь-яких нарікань з боку сусідів. Займався Василь господарством і ніяких окрім цього особливих інтересів мов би й не було. Аж ось до Миколаївського райвідділу міліції надійшла інформація про те, що Василь незаконно зберігає у себе різні види зброї. Миттєво відреагувавши на цю інформацію, до місця проживання військовослужбовця у запасі було направлено слідчо-оперативну групу. Під час санкціонованого обшуку в будинку виявлено та вилучено: гвинтівку, гранати, електродетонатори та патрони різних калібрів. Як пояснив Василь, всі ці предмети він знайшов на вулиці. Дружина Василя Анастасія повідомила, що не один раз прохала чоловіка, аби він позбувся небезпечних предметів, на що він відповідав, що справжній військовослужбовець не може жити без зброї.

За даним фактом слідчим відділом Миколаївського РВ УМВС України в Миколаївській області порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального Кодексу України (незаконне зберігання вогнепальної зброї). Ведеться слідство.

Роман ШКУРЕНКО, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ