День відкритих дверей

Культура, Новости

  28 Сен , 2010

30 вересня Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова, у рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек, проводить День відкритих дверей. У цей день для читачів бібліотеки та усіх, хто бажає ними стати, будуть проводитися різноманітні акції та заходи.

Головною новиною цього дня є можливість взяти участь у акції безоплатної видачі читацького квитка «Стань читачем бібліотеки сьогодні», яка проводитиметься з 10.00 до 18.00.
Об 11.00 біля входу у бібліотеку (вул. Московська, 9) за участю її працівників відбудеться флеш-моб.
З 11.00 до 16.00 запрошуємо гостей бібліотеки взяти участь в автограф-сесії видавництва Ірини Гудим, яка передбачає продаж краєзнавчих видань з автографами авторів.

Для охочих краще ознайомитися з бібліотекою о 12.00, 14.00 та 16.00 будуть проведені екскурсії під загальною назвою «Бібліотека знайома і незнайома», які відкриють їх учасникам невідомі ділянки внутрішньої роботи відділів бібліотеки та зроблять зрозумілим скрите від очей відвідувачів бібліотечне життя.
Невипадково, що Всеукраїнський день бібліотек співпадає з днем святих сестер Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. В Арт-зустрічі інтелігенції міста «Бібліотека під захистом Віри, Надії та Любові», що відбудеться о 16.00 у відділі документів з питань культури і мистецтв ОУНБ ім. О. Гмирьова, зможуть взяти участь гості бібліотеки.

З 10.00 до 19.00 у холі бібліотеки експонуватиметься виставка «Бібліотека, читач, професійне життя: фоторепортаж 2010 року». У відділах бібліотеки до уваги читачів і гостей будуть представлені виставки-огляди нових надходжень літератури: «Безмежний світ серійних видань» (відділ документів з гуманітарних наук), «Шедеври ОУНБ ім. О. Гмирьова» (відділ науково-дослідної роботи з рідкісними і цінними виданнями), «Нові книги про Миколаївський край: нові погляди, нові сторінки» (відділ документів і наукових досліджень з питань краєзнавства), «У світі новинок» (відділ документів іноземними мовами), «Скарби, які дарують натхнення» (відділ документів з питань культури і мистецтв»).

Всеукраїнський день бібліотек — це свято, яке має стати всенародним, цей день належить кожному українцю. І саме в цей день ми сподіваємося розділити радість спілкування з усіма відвідувачами нашої бібліотеки. Щиро запрошуємо до нас у гості!

Сообщение:

*

НОВОСТИ