До будівництва богданівської школи – пильна увага

Официально

  7 Сен , 2010

Обласною владою приділяється велика увага питанню прискорення ходу будівництва Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та вживаються усі необхідні заходи задля своєчасної здачі об’єкта.
З метою вивчення реальної ситуації на об’єкті, 3 вересня члени постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики (голова комісії В.П. Фукс) заслухали та обговорили зазначене питання безпосередньо у Богданівці Доманівського району.

Мета виїзного розгляду питання – здійснення постійного контролю за виконанням рішень обласної ради та рекомендацій постійної комісії обласної ради щодо ходу даного будівництва.
Перш за все потрібно зазначити, що на вирішення цього проблемного питання зусиллями обласної виконавчої і представницької влади ведеться цілеспрямована робота, виділено досить помітний фінансовий ресурс. Як раз на ці та деякі інші моменти не було звернуто увагу в статті «Рожеве щастя… у портфелі» («РП» від 02.09.2010).

Рішенням обласної ради від 16 квітня 2010 року № 18 на реконструкцію Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів додатково передбачено 2 мільйони гривень (власні кошти ДП «Енергоатом»), які було виділено у липні 2010 року.
Рішенням обласної ради від 6 серпня 2010 року № 31 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 16 квітня 2010 року № 18 «Про виконання заходів щодо розв’язання соціальних та екологічних проблем, пов’язаних із завершенням будівництва Ташлицької ГАЕС у 2010 році» на реконструкцію Богданівської загальноосвітньої школи спрямовано 12 мільйонів гривень.

Рішенням обласної ради від 6 серпня 2010 року № 25 «Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2010 рік» на реконструкцію Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів виділено 3 мільйони гривень.
Депутати обласної ради на місці мали можливість упевнитися, що будівельні роботи на об’єкті ведуться належним чином. Загалом, виконано близько 90 відсотків кладки будівлі школи. На об’єкті працюють 125 чоловік. З метою прискорення робіт, найближчим часом планується залучити на будову ще 60 будівельників.

Постійна комісія обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики відмітила, що завдяки роботі, проведеній облдержадміністрацією, управлінням капітального будівництва облдержадміністрації, станом на 3 вересня поточного року організовано належне фінансування будівництва Богданівської школи відповідно до рішень обласної ради. Будівельно-монтажні роботи проводяться шістьма підрядними організаціями; на об’єкті працює уся необхідна техніка. Таким чином, робиться усе необхідне, щоб у 2010 році роботи з кладки будівлі школи були виконані стовідсотково та введена в дію перша черга (ліве крило будівлі Богданівської ЗОШ І- ІІІ ступенів).

Депутати обласної ради взяли до уваги те, що незважаючи на складну ситуацію з початком навчання у школі, завдяки вжитим органами виконавчої влади заходам, учні та вчителі Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів своєчасно розпочали навчальний процес. Вирішено питання щодо приміщень та їх облаштування, гарячого харчування дітей.
На виїзному засіданні по розгляду зазначеного питання підкреслювалось, що рекомендації постійної комісії обласної ради з цього питання виконані.

З метою подальшого прискорення будівництва школи та забезпечення безперебійного проведення робіт, профільна комісія рекомендувала вжити заходів стосовно створення належних побутових умов та повноцінного харчування для 60 будівельників, яких планується залучити у найближчий час.
Постійна комісія обласної ради продовжує контроль за виконанням рішень обласної ради та рекомендацій постійної комісії обласної ради з цього питання.

Дмитро ШВАРЦ
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ