Голова облдержадміністрації Микола Круглов відвідав Веселинівський район

Новости

  16 Сен , 2010

14 вересня голова облдержадміністрації відвідав Веселинівський район, де взяв участь в урочистому відкритті реконструйованого дитячого садочку в селі Зелене. На цю подію жителі села чекали понад 10 років, тому не дивно, що біля оновленого приміщення закладу зібралося чимало місцевих мешканців та гостей свята.
Робота по відновленню дитсадка розпочалася лише після затвердження обласної Програми реконструкції та відновлення аварійно-небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості.

На реконструкцію Зеленівського дитсадочка з 2008 року виділялися кошти з обласного та місцевого бюджетів (181,2 тис. грн.), було залучено спонсорів (3 тис. грн.). Також чимало зусиль доклали жителі села Зелене, щоб наблизити урочисту мить відкриття.
І от сьогодні до послуг малюків по-сучасному обладнані приміщення з новими меблями, новий харчоблок, ігрова кімната тощо. Отримувати дошкільну освіту тут зможе 25 чоловік.

Голова облдержадміністрації привітав з цією знаменною подією колектив, батьків, дітей. Микола Круглов подарував закладу музичний центр, комп‘ютер для методичної роботи вихователів, іграшки, – у тому числі набір іграшок для розвитку.

Проте, на цьому візит голови облдержадміністрації до Веселинівського району не завершився. Керівник області оглянув Зеленівську школу І-ІІ ступенів, поспілкувався з її педагогами та вихованцями, ознайомився з матеріальною базою закладу. Школа повністю готова до навчального року, проте, є й певні труднощі – зокрема не вистачає комп‘ютерів. Микола Круглов запевнив, що до кінця вересня цю проблему буде вирішено.

Останньою адресою візиту голови облдержадміністрації до Веселинівського району став будинок багатодітної родини Буримів у смт Кудрявцівка. Наталія та Олег Бурими створили дитячий будинок сімейного типу – виховують 11 дітей. Подружжя звернулося до Миколи Круглова під час особистого прийому громадян з проханням допомогти в придбанні автотранспорту для потреб великої родини. Пройшло небагато часу, голова облдержадміністрації особисто вручив багатодітній сім’ї мікроавтобус.

Прес-служба облдержадміністрації

Сообщение:

*

НОВОСТИ