Ключі від Країни знань

Новости

  2 Сен , 2010

Перше вересня – особливий день для кожного школяра: для маленьких тому, що вони вперше переступають поріг школи, для старших тому, що День знань – це ще одна можливість побачити друзів і вчителів, ще один початок чогось нового і незнаного, для майбутніх випускників тому, що це початок їхнього останнього шкільного року. І згодом ці, вже колишні, випускники знову святкуватимуть Перше вересня, але вже у новій якості – у якості студентів. Так само, як це зробили першокурсники Миколаївського державного аграрного університету.

Миколаївський державний аграрний університет – це потужний навчально-освітній комплекс Півдня України. Уже третій рік поспіль університет посідає друге місце серед аграрних вузів України ІІІ-ІV рівнів акредитації. Цього року заклад визнано кращим у трьох номінаціях на 22й Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2010». Викладач МДАУ, завідувач кафедри українознавства, доцент Валентина Олександрівна Михайлюк виборола звання переможця у Всеукраїнському конкурсі «Кращий викладач української мови вищого навчального закладу» серед представників усіх 369 ВНЗ України. І це лише маленька частинка досягнень університету, який щороку оновлює свою матеріально-технічну базу, покращує умови проживання та навчання для своїх студентів, а ті в свою чергу дякують альма-матер високими досягненнями у навчанні, науці та праці. І першого вересня дружна сім’я університету поповнилася новим поколінням першокурсників. Привітати нових студентів на свято прийшли голова обласної ради Тетяна Демченко, голова обласної державної адміністрації Микола Круглов, міський голова Володимир Чайка та інші почесні гості.

– Попереду у вас будуть прості і складні дні, але як би не було складно, ви все це переможете. Всі ми були студентами, і всім нам було по-своєму добре і по-своєму погано, але ще немає жодної людини, яка б з теплотою не згадувала свої студентські роки, – сказав, звер-таючись до першокурсників, Микола Петрович і побажав їм стати висококласними спеціалістами, жити і навчатись на повну.

Подяку викладацькому складу і керівникам університету висловила голова обласної ради Тетяна Демченко і наказала студентам поважати той вклад, який роблять викладачі у становлення їх як особистостей, а також висловила щире сподівання, що студенти не зійдуть з обраного шляху:
– Я вірю, що більшість із вас присвятить своє життя цій святій професії на землі – професії хлібороба.

А щоб абітурієнти дійсно відчули себе студентами Миколаївського державного аграрного університету, Микола Круглов та ректор університету В’ячеслав Шебанін вручили представ-никам першокурсників символічний Студентський квиток та Ключ знань.

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото автора

Комментарии:

  1. Аноним:

    Володимир Чайка чудово вийшов на фото!
    Тетяно, дуже гарно й цiкаво написана стаття!

Сообщение:

*

НОВОСТИ