Марш миру в Миколаєві

Новости

  21 Сен , 2010

Для багатьох країн світу слово «мир» – дуже важливе та бажане. Бо навіть у наш час у різних куточках Землі ллється людська кров… День миру – це день загального припинення вогню та відмови від насилля. Люди у різних країнах тим чи іншим способом віддають йому данину. 19 вересня у нашому місті пройшов марш миру, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається 21 вересня.

Колона зі студентів, учнів різних шкіл, викладачів вищих навчальних закладів, учителів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, пенсіонерів та жителів міста, під звуки оркестру, пройшла по вулиці Радянській від проспекту Леніна до Каштанового скверу. У марші миру взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Ігор Катвалюк, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаєва Сергій Бондаренко та інші миколаївські чиновники.

Вітали учасників маршу діти з національними прапорцями. Біля улюбленого місця відпочинку миколаївців – Каштанового скверу – відбувся святковий концерт, в якому взяли участь різні творчі колективи міста та учасники міжнародного фестивалю культур «Дружба».
21 вересня, о 12 годині за місцевим часом, буде проведена хвилина мовчання. Своєю небайдужістю до глобальних проблем людства ми засвідчуємо той факт, що Україна – цивілізована, гуманна, мирна європейська країна. Миру всім нам!

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ