Не по-сусідськи

Новости, Право

  18 Сен , 2010

Взаємовідносини між сусідами не завжди складаються добре та і сварки, що подеколи виникають, не завжди закінчуються лише розірванням стосунків.

Напружені стосунки склалися і у двох сусідів в одному із сіл Миколаївського району. Різниця у віці становила тридцять років, та про повагу до старшого за віком або лояльне відношення до молодшого не йшло й мови. Основною підставою для безперервних сварок було те, що обидва вважали, що межа між їхніми домоволодіннями проведена неправильно. Через це вони то бралися пересувати паркан, то одному з них не подобалось, що тінь від сусідського дерева падала на його землю, і він спилював безвинну рослину. А бува, починала заважати сусідська димова труба, яка розбиралася за відсутності господаря. Так весь час продовжуватися не могло, і одного разу настала розв’язка напружених стосунків між сусідами.

16 вересня сорокарічний Володимир о п’ятій ранку повертався з рибної ловлі і нічого поганого не чекав. А в цей час біля його будинку за деревом з рушницею в руках заховався його семидесятирічний сусід Федір. Коли автомобіль під’їхав до воріт домоволодіння, то зненацька з-за дерева почали лунати постріли. Дріб розбила скло машини і потрапила у верхню частину тулуба водія. Почувши жахливі звуки, з будівлі вибігла жінка Володимира, допомогла вийти чоловікові з машини та повела його до подвір’я. В цей час пролунав третій постріл, і дріб потрапив у ногу потерпілого. Перелякана жінка довела чоловіка до дому і звернулась по допомогу до міліції та лікарів.

По приїзду на місце події слідчо-оперативної групи Миколаївського райвідділу було встановлено, що Федір, після того як обстріляв сусіда, повернувся додому і повісився на бильці свого ліжка.
Каретою швидкої медичної допомоги Володимира було доставлено до ЛШМД. Наразі правоохоронці встановлюють обставини скоєного.

Роман ШКУРЕНКО, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ