Не ужилася з сином

Новости, Право

  21 Сен , 2010

Як правило, сімейні проблеми кожна родина переважно вирішує безпосередньо у колі рідних, не виносячи їх за межі будинку. Але у якусь мить, коли вже зовсім опустилися руки та здається, що виходу із ситуації, яка склалася, вже не знайти, близькі люди, в ім’я рятування не байдужої їм людини, знаходять у собі сили і починають розуміти, що необхідно зробити правильний крок та розставити все по своїх місцях.

В одному із сіл Братського району Миколаївської області проживали мати і син. Сусіди завжди вважали їх тихими, спокійними та законослухняними громадянами. Але одного разу Олена звернулась до райвідділу міліції з єдиним проханням до правоохоронців, щоб вони допомогли їй щось зробити з сином. Після цього схвильована мати розповіла, що надалі вона у таких умовах жити просто не в змозі. За її словами, по всій хаті лежать коноплі, які її син Сергій вирощує в лісосмузі за селом, а потім, отримавши чергову дозу дурману, поведінка молодого чоловіка стає неадекватною. Та й дивитись на згасаючого хлопця жінка вже була не в змозі.

Сергій раніше до поля зору міліції не потрапляв, і співробітники міліції, вирішивши перевірити розповідь матері, провели ряд оперативних заходів, які підтвердили розповідь жінки, та одного дня прийшли до домоволодіння з обшуком. Правоохоронці знайшли й коноплі, що сушаться, й уже повністю готовий до вживання наркотичний засіб. Загальна вага вилучених суцвіть конопель становила 500 грамів.

За даним фактом слідчим відділом Братського РВ УМВС України в Миколаївській області відносно цього на вид такого спокійного й урівноваженого чоловіка, якому зовсім нещодавно виповнилось тридцять років, порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне вироблення, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Хоч протягом цього часу бідна ненька зможе пожити спокійно, а після виходу з тюрми, можливо, Сергій стане справжньою опорою в її житті і більше ніколи не дасть матері можливості пожалкувати про його народження.

Роман ШКУРЕНКО, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ