Обласна рада інформує від 09.09.10

Официально

  9 Сен , 2010

6 вересня відбулося засідання конкурсного комітету з визначення лауреатів конкурсу «Людина року Миколаївщини», на якому затверджено склад експертних груп. Його провели заступники співголів конкурсного комітету – перший заступник голови обласної ради В.В.Пащенко і заступник голови облдержадміністрації В.М.Рукоманов.

Цей найпрестижніший у нашому регіоні конкурс з присвоєнням звання «Людина року Миколаївщини» був заснований рішенням обласної ради 26 червня 2007 року для відзначення кращих представників Миколаївської області за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області.

За цей час кількість номінацій для представників виробничої, наукової, державної та інших сфер діяльності значно збільшилась. Відповідним Положенням, затвердженим на сесії обласної ради 26 березня 2009 року, визначено підстави, порядок представлення кандидатур, вручення відзнак переможцям та інші правила проведення конкурсу уже для п’ятнадцяти номінацій. А саме, промисловість, сільське господарство та промисли, охорона здоров`я, соціальна допомога, освіта та наука, культура, мистецтво, транспорт, зв’язок, фізична культура і спорт, журналістика та видавнича справа, місцеве самоврядування, правоохоронні органи, благодійність, торгівля.
Право визначити найдостойнішу кандидатуру із висунутих на участь у конкурсі (по кожній номінації) надано окремій експертній групі.

На зазначеному засіданні конкурсного комітету створено 15 таких груп. До складу кожної експертної групи входить 12 осіб: 6 – кандидатури від депутатського корпусу обласної ради, 6 – від обласної державної адміністрації (фахівці з відповідної галузі).

Експертним групам на підставі розгляду супровідних документів шляхом голосування належить визначити лауреатів. Кожна експертна група подає на розгляд конкурсного комітету 5 кандидатур у кожній номінації. Робота по визначенню нових імен кращих представників області, гідних звання лауреата конкурсу «Людина року Миколаївщини», – триває.

***

7 вересня заступник голови обласної ради О.І. Симоненко взяла учать в урочистостях з нагоди 50річчя створення Миколаївської громадської ветеранської організації «Леваневці».

Олена Іванівна від імені депутатського корпусу обласної ради привітала зі святом присутніх членів ветеранської організації та побажала їм міцного здоров’я.

За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки України, у справу патріотичного виховання підростаючого покоління, за активну життєву позицію Почесною грамотою обласної ради нагороджено підполковника запасу, члена Спілки художників УкраїниВ.К.Бандалієва та генерал-майора запасу В.В.Городецького.

Подяку обласної ради оголошено генерал-майору запасу М.А.Нідзію, генерал-майору запасу В.О.Мухіну та полковнику запасу В.А.Кондрашову.

***

7 вересня за участю депутата обласної ради І.С. Дятлова відбулося освячення каплиці на території Миколаївської міської лікарні № 3, яка знаходиться в Дубках.

Участь у цій радісній події взяли депутати міської ради Євген Волохов, Тамара Дубінець, Валерій Буркун та інші.
Будівництво каплиці тривало близько півтора року. За цей час до нього долучалися мешканці міста, жителі області, депутати міської та обласної рад. Хто допомагав грошима, хто матеріалами, а хто – особисто брав участь.

Молебень у каплиці правили митрополит Питирим і архімандрит Варнава, який до того ж є депутатом обласної ради.
По закінченні богослужіння митрополит Питирим нагородив головного лікаря міської лікарні № 3 Олександра Чеботарьова грамотою.

Як зазначив керівник фракції Партії регіонів в обласній раді Ігор Дятлов, людина, яка потрапляє до лікарні, чудово розуміє, що лікарі можуть не все. А каплиця на території лікарні – це святе місце, де можна отримати душевне зцілення. Ігор Сергійович висловив надію, що каплиці з часом з’являться і в інших лікарнях.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ