Обласна рада інформує від 11.09.10

Официально

  11 Сен , 2010

8 вересня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди 20-річчя з дня виходу першого номера газети «Вечерний Николаев», головним редактором якого є заслужений журналіст України Володимир Пучков.
Того дня колектив поважного громадсько-політичного видання отримав заслужені вітання та подарунки. Будучи офіційним органом Миколаївської міської ради, газета з перших кроків свого становлення майстерно оминула період «незрілості дитинства» і стрімко увірвалась у суспільно-політичне життя Миколаєва та області в якості живого, яскравого, демократичного видання.

Від імені депутатського корпусу обласної ради колектив редакції газети «Вечерний Николаев» привітав перший заступник голови обласної ради В.В. Пащенко.
Володимир Валентинович наголосив на тому, що засоби масової інформації недаремно називають четвертою владою. Саме завдяки праці журналістів інші гілки влади можуть покращувати свою діяльність.
В.В. Пащенко побажав газеті, її працівникам і надалі тримати високу марку, а також вручив Почесні грамоти обласної ради журналістам газети – Станіславу Козлову та Катерині Наточі.

***
Протягом 7-9 вересня в смт Затока Одеської області Українською асоціацією місцевих та регіональних влад проведено нараду-семінар, у якій взяли участь представники районних та обласних рад, представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, ЦВК, міжнародних організацій, провідні експерти та науковці.

Участь у заході взяв і перший заступник голови обласної ради В.В. Пащенко. Під час семінару було розглянуто наступні питання: про шляхи розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавства, формування місцевих бюджетів; про забезпечення органами місцевого самоврядування проведення місцевих виборів 31 жовтня 2010 року; про досвід у вирішенні спільних проблемних питань територіальних громад районними та обласними радами.

***
9 вересня перший заступник голови обласної ради В.В. Пащенко з робочою поїздкою побував у Новобузькому районі. Зокрема Володимир Валентинович разом з головою райдержадміністрації В.В. Лагодієнком та головою районної ради В.Г. Терзієвою ознайомився з проблемами закладів освіти у двох селах – Новополтавці та Новоюр’ївці.

У Новополтавці, де ведеться реконструкція ДНЗ, в одному з крилів будівлі нині завершуються будівельні роботи. Кошти надходять з різних джерел: 132 тис. гривень виділено з обласного бюджету (завдяки обласній Програмі реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості), 50 тис. гривень надійшло з ра-йонного бюджету та ще 100 тис. гривень – з бюджету сільської ради.

За словами представника підрядної організації, до кінця вересня роботи буде завершено, і дитсадок прийме 41 дитину. Невирішеним питанням у Новополтавському ДНЗ залишається ремонт іншого крила будівлі, задіявши який, буде змога прийняти дітей не тільки з Новополтавки, а й сусідніх сіл. Також потребує заміни дах дитсадка.

Дітки ж Новоюр’ївки ходять у дитсадок села Максимівка, яке, до речі, входить до складу Новоюр’ївської сільської ради та розміщується неподалік. Проте громада бажає мати у селі власний дошкільний заклад. Це спонукало сільського голову П.Г. Шепеля вжити заходів по вивільненню приміщення сільської ради для дитсадка. Сьогодні сільська рада вже переїхала в будівлю сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Зірка». Сюди ж переїде і Новоюр’ївський ФАП.

Що стосується Новополтавської та Новоюр’ївської загальноосвітніх шкіл, то спільною проблемою для них є опалення приміщень. Зокрема сьогоднішня кількість школярів значно менша за ту, на яку розраховані будівлі: у Новополтавській ЗОШ навчається 189 дітей (розрахована на 600 учнів), а у Новоюр’ївській ЗОШ – 131 учень (розрахована на 320 дітей). Проблема ефективного використання тепла у цих школах потребує першочергового вирішення.

***
9-12 вересня за участю голови обласної ради Т.В. Демченко, першого заступника голови обласної ради В.В. Пащенка та депутатів обласної ради відбуваються загальноміські заходи з нагоди святкування 221-ї річниці міста Миколаїв.
Зокрема в ці дні було відкрито пам’ятний знак на честь засновниці селища Варварівка княгині Варвари Голіциної, меморіальну дошку на честь Почесного городянина м. Миколаєва Н.В. Чантурії та скульптуру нареченої.

10 вересня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшла урочиста сесія Миколаївської міської ради, участь в якій взяв перший заступник голови обласної ради В.В. Пащенко.
Володимир Валентинович від імені депутатського корпуса обласної ради привітав усіх городян з Днем народження улюбленого міста та побажала їм щастя, здоров’я та родинного затишку.

Також перший заступник голови обласної ради вручив Почесні грамоти обласної ради кращим працівникам міста за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, багаторічну самовіддану працю у справі забезпечення функціонування територіальної громади м. Миколаєва.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ