Обласна рада інформує від 16.09.10

Официально

  16 Сен , 2010

14 вересня голова облдержадміністрації М.П. Круглов, перший заступник голови обласної ради В.В. Пащенко, голова Веселинівської райдержадміністрації О.І. Коваль, голова Веселинівської районної ради І.О.  Долгокерова взяли участь у двох знакових для Веселинівщини заходах.
Зранку поважні гості завітали до села Зелене, у якому того дня відкрився дитячий садок «Бджілка». Цю радісну подію жителі села чекали майже 15 років – заклад не працював з 1995 року.

Але завдяки прийнятій обласною радою Програмі реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості з обласного бюджету на ремонт дитячого садка було виділено 89 тис. гривень. Ще 12 тис. гривень на будівельні роботи в Зеленівському ДНЗ надійшло з районного бюджету, 100 тис. гривень – з бюджету сільської ради, 20 тис. гривень надали спонсори.
Результатом спільних дій стало відкриття добротного дитячого садка, у якому 22 дитинки будуть отримувати піклування та знання.

Як зазначив голова облдержадміністрації М.П. Круглов, відкриття дошкільного навчального закладу – крок заради майбутнього села. Перший заступник голови обласної ради В.В. Пащенко долучився до привітань з нагоди радісної для жителів Зеленого події та вручив Почесні грамоти обласної ради спонсорам та сільському голові С.В. Лосик, які доклали багато зусиль для відкриття ДНЗ «Бджілка».
Також поважні гості завітали до місцевої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, щоб ознайомитись на місці із проблемами навчального закладу. Головною потребою для школи є додаткові комп’ютери, адже у комп’ютерному класі наразі є лише одна одиниця цього необхідного в наш час пристрою.

Микола Петрович пообіцяв, що найближчим часом питання забезпечення школи комп’ютерами буде вирішено.
Після цього керівництво області та району на подвір’ї Кудрявцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вручило багатодітній родині Буримів ключі від сучасного мікроавтобуса, придбаного за активної участі облдержадміністрації, обласної прокуратури та УМВС України в Миколаївській області.
Тепер Наталя Сергіївна та Олег Степанович, які виховують 11 дітей, забезпечені транспортом, що допоможе їм у їх нелегкій та благородній місії.

***

Того ж дня у театральному кафе Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбулося врученя інвалідам засобів реабілітації.
Згідно з пропозицією депутатів фракції Партії регіонів у Миколаївській обласній раді рішенням обласної ради від 6 серпня цього року «Про внесення доповнень до обласної Програми «Безбар’єрна Миколаївщина» виділено субвенцію з обласного бюджету в сумі 388,8 тис. гривень (за рахунок депутатських коштів) для забезпечення дорожними візками інвалідів, які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад. Загалом придбано 81 візок.

Крім цього, на прохання керівництва Миколаївських обласних організацій Українських товариств глухих (УТОГ) та сліпих (УТОС) до керівника фракції Партії регіонів у Миколаївській обласній раді І.С. Дятлова за рахунок спонсорської допомоги депутатів придбано і вручено мобільні телефони для спілкування особам з вадами слуху у кількості 150 одиниць та 50 плеєрів для прослуховування літератури на цифрових носіях інвалідам І та ІІ груп по зору.

Миколаївський район

За участю районного керівництва районною радою з селищним, сільськими головами проведено семінар-нараду, на якій було розглянуто важливі для громади питання. Зокрема про підсумки виконання районного бюджету за 8 місяців поточного року, про взаємодію органів місцевого самоврядування з ВАТ ЕК «Миколаївобленерго» щодо освітлення населених пунктів, про підготовку району до опалювального сезону, про організацію харчування та стан заготівлі продуктів харчування на початок навчального року у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, про якість питної води та благоустрій населених пунктів, про стан та перспективи ремонту доріг місцевого значення.

За підсумками наради селищному, сільським головам надані відповідні рекомендації щодо покращання організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах із залученням спонсорських коштів, забезпечення співпраці з місцевими сільгоспвиробниками, посилення роботи по заготівлі сільськогосподарської продукції з метою здешевлення вартості харчування дітей для батьків.

Новоодеський район

У залі Новоодеської районної ради відбулися урочисті збори з нагоди вручення посвідчень багатодітних сімей (таких сімей на сьогодні в районі проживає 245).
Зі словами вдячності за виховання підростаючого покоління виступили голова районної ради О.М. Делікатний, голова райдержадміністрації М.М. Заболотний та голова районної організації Товариства Червоного Хреста Т.І. Сауляк.
Членам багатодітних сімей було вручено цінні подарунки, а для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участю юних талантів районного Будинку культури та вихованців дитячої музичної школи.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ