Опій як засіб для існування

Новости, Право

  14 Сен , 2010

«За все у цьому житті доводиться платити», – сказав класик. І, щоб пересвідчитись у цьому, не треба особливих зусиль.
Аліна мешкала в селі разом із мамою. Стан здоров’я неньки потребував постійної уваги. 28-річна дівчина всіляко про неї турбувалася, тож на створення власної сім’ї часу не вистачало. З часом Аліна почала усвідомлювати, що зароблених грошей вистачає тільки-но на ліки, а бідувати та побиратися по світу зовсім не хотілось.

Вирішення фінансової проблеми прийшло несподівано. Переглядаючи телевізійні програми, дівчина натрапила на відеосюжет про затримання осіб за фактом збуту наркотиків, та в неї майнула думка, а що, якби самій зайнятись чимось подібним, тим більше, що в домашніх умовах виготовляти наркотичне зілля цілком можливо. Не замислившись над тим, що покарання за такий напрямок діяльності передбачено статтями Кримінального кодексу, новоспечений «підприємець» почала думати, хто б їй міг допомогти, адже наркоманкою сама не була, як готувати зілля – не знала. А просто перепродавати суцвіття конопель не бажала, бо усвідомлювала, що заробіток буде «не такий».

Сировину для виготовлення опію знала, де дістати, тож справа полягала лиш у тім, щоб знайти «майстра», який з «напівфабрикатів» зробив би «джерело прибутку». Перебираючи в думках усіх своїх знайомих, згадала про Олексія, який був наркоманом «зі стажем», тож вирішила з ним щонайшвидше зустрітися. На зустріч Олексій приїхав не один, а з товаришем. Захар виявився просто «знахідкою» для Аліни: по-перше – наркоман, по-друге, вмів варити «чудодійне зілля». Тож, домовились про спільну справу без будь-яких зусиль. За загальною домовленістю, Аліна повинна була купувати макову солому, а Захар з Олексієм – готувати з неї продукт для реалізації та знаходити покупців. Оскільки обидва парубки були наркоманами, в якості винагороди за свою роботу хотіли отримувати лише готовий опій для ін’єкцій, всі ж зароблені гроші поверталися Аліні. І робота закипіла… Аліна вправно віднаходила та доставляла сировину, а чоловіки швидко та ефективно переробляли її в «продукт», попередньо тестуючи на собі. З часом, закупівельні партії ставали все більшими, тож і об’єми вихідної продукції ставали більш значними, а, отже і збільшувалось коло «покупців».

Така активна «діяльність» не могла не привернути уваги міліціонерів. У ході проведення оперативних заходів Аліна разом зі своїми поплічниками була затримана. Слідчим відділом УБОЗ УМВС України в Миколаївській області порушено кримінальну справу за ознакамич. 2 ст. 307 КК України і подальшу долю торгівців смертельним зіллям вирішить суд.

Марина ХЕРОВИМЧУК, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ