Підтримали не підприємства, а себе

Новости, Право

  14 Сен , 2010

УМВС України в Миколаївській області постійно вживаються заходи з протидії злочинам в агропромисловому комплексі, зокрема на об’єктах сільськогосподарського виробництва, ринку зерна і продуктів його переробки. Основні зусилля правоохоронців спрямовані на контроль обігу зерна нового врожаю, недопущення фактів його незаконної реалізації, упередження зловживань коштами бюджету, призначеними на підтримку товаровиробників.

Співробітниками управління боротьби з економічною злочинністю Миколаївської області здійснено ретельні перевірки суб'єктів господарської діяльності всіх форм власності щодо цільового використання коштів, виділених на підтримку сільськогосподарських товаровиробників. Також перевірено підприємства, що здійснюють діяльність з приймання, переробки та зберігання зернових культур на предмет повного оприбуткування прийнятого зерна.

За результатами вжитих заходів викрито 21 злочин, у тому числі 2 зі збитками понад 100 тис. грн., притягнуто до кримінальної відповідальності 16 осіб. За викритими злочинами встановлено суму збитків у розмірі 839,1 тис. гривень, відшкодовано державі 289 тис. гривень.

ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ