Порушено кримінальну справу відносно директора кредитної спілки

Новости, Официально

  18 Сен , 2010

На сьогодні особливо гостро постає питання повернення фінансовими установами Миколаївщини коштів громадян, залучених на умовах депозиту.
Так, кредитна спілка «Кредитний альянс», яка здійснює свою діяльність у місті Миколаєві та на території Миколаївської області, заснована фізичними особами на кооперативних засадах із метою задоволення потреб її членів у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об’єднаних грошових внесків членів кредитної спілки.

Спілка налічує на сьогодні 3069 членів, які пов’язані з нею фінансовими зобов’язаннями. Загальна заборгованість спілки з повернення своїм членам депозитних вкладів становить 4,8 млн. грн., у той час, як загальна заборгованість громадян за кредитними договорами становить 10 млн. грн.

Перевіркою, проведеною прокуратурою Миколаївської області, встановлено факт зловживання службовим становищем директором філії кредитної спілки «Кредитний альянс» у м. Вознесенськ, який в особистих інтересах, без рішення кредитного комітету та всупереч вимогам Статуту спілки оформив на себе дві кредитні угоди про отримання позики у розмірі понад 1,3 млн. грн. за значно заниженою відсотковою ставкою, внаслідок чого кредитній спілці та її вкладникам завдано матеріальних збитків.

Прокуратурою області 15.09.2010 відносно зазначеної посадової особи порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України («Зловживання владою або службовим становищем»). Досудове слідство у справі триває.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Сообщение:

*

НОВОСТИ