Пошматував вітчима

Новости, Право

  4 Сен , 2010

Жахливе вбивство сталося в одному з райцентрів Миколаївщини. 22-річний хлопець за допомогою кухонного ножа вчинив справжній розтин своєму вітчиму. Мотивом для такого вчинку стало прохання вітчима віднести до поштового відділення листа, який він написав сестрі. Микола не мав наміру виконувати його прохання і, будучи не в доброму гуморі, порвав листа. Тепер вже у стан недоброзичливості перейшов і вітчим. Він частенько принижував свого пасинка. Інвалід дитинства Микола не мав роботи та, використовуючи власний статус хворої людини, навіть і не збирався працювати. На цьому підґрунті між ними частенько відбувались сварки і кожного разу Микола намагався уникнути гніву вітчима, коли той починав бійку. За роки сумісного життя у хлопця від таких подій постійно накопичувалась злість до свого кривдника, яка цього разу обернулась різаниною.

Побачивши розірваного листа, чоловік накинувся на Миколу з лайкою, але пасинок вже не бажав вислуховувати повчання на свою адресу. Він взяв на кухні ножа та вдарив вітчима двічі у груди. Один з ударів влучив прямо у серце, тому шансів вижити від такого поранення у чоловіка не було. Але цього хлопцеві здалось замало. Під впливом ненависті Микола тим самим ножем розітнув вітчиму живіт.

Правоохоронців на місце скоєння злочину викликала мати, яка у той час, коли відбувалась ця трагедія, працювала на городі. Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, затримала підозрюваного. Микола спокійно сидів біля хати в очікуванні своєї подальшої долі. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового утримання та надає правдиві свідчення. Порушено кримінальну справу за ознаками частини 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – навмисне вбивство.

Владислав ГНАТЕНКО,
ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ