Пріоритет – освітній галузі

Новости

  4 Сен , 2010

Першого вересня Тетяна Демченко вітала з початком нового навчального року і школярів Первомайського району. На Первомайщині Т.В. Демченко ще раз підкреслила, що обласна рада п’ятого скликання приділяє пріоритетне значення розвитку галузі освіти та задля її належної роботи спрямовує чималий фінансовий ресурс на вирішення проблем освіти на селі.Разом із вітанням від голови облдержадміністрації М.П. Круглова і Миколаївської обласної організації Партії регіонів кожному першокласнику було вручено на святі подарунок – набір шкільного приладдя.

Голова обласної ради разом з головою районної ради Олександром Маковеєнком побували на шкільних лінійках у трьох навчальних закладах – Лисогірській ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів і ЗОШ № 3 І-ІІ ступенів, Лисогірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті, – та з метою прискорення темпів здачі Лисогірського дошкільного навчального закладу (на реконструкцію якого з обласного бюджету виділено понад 1,5 мільйона гривень) на місці вивчили стан готовності до здачі даного об’єкта. В усіх навчальних закладах голова обласної ради висловила вдячність педагогічним колективам за їх нелегку і почесну справу – навчання і виховання молодого підростаючого покоління, а кращим педагогам вручила Почесні грамоти та Подяки обласної ради.

Прес-служба обласної ради
Фото Олександри МЕНТЕЛЬ та Данила КІТА

НА ЗНІМКАХ: У Лисогірській ЗОШ №3 менше півсотні дітей, та за бажанням сільської громади школа знову відчинила свої двері малечі, свою першу  шкільну лінійку  Настуся  Співак проходить з татом Володимиром Борисовичем і мамою Лілією Віталіївною; для учнів випускного класу найбільшої загальноосвітньої школи Первомайського району – Лисогірської ЗОШ № 1 перший дзвоник на шкільній лінійці – останній; першокласники Лисогірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Сообщение:

*

НОВОСТИ