Рішення суду скасовано

Новости

  11 Сен , 2010

Скасовано рішення господарського суду Миколаївської області щодо визнання права власності на газопровід високого, середнього, низького тиску загальною протяжністю 51852 м, який збудований у смт Арбузинка Миколаївської області.

Рішенням господарського суду Миколаївської області від 26.02.2009 за приватним підприємцем О.Щербиною було визнано право власності на газопровід високого, середнього, низького тиску.

За результатами проведеної прокуратурою Миколаївської області перевірки встановлено, що зазначеним рішенням порушуються інтереси держави та громадян, оскільки будівництво газопроводу проводилось також за державні кошти та кошти мешканців смт Арбузинка.

З метою захисту інтересів громадян та держави 06.08.2010 прокуратурою області до господарського суду Миколаївської області внесена заява про перегляд зазначеного рішення суду за нововиявленими обставинами.

Вказану заяву 09.09.2010 задоволено, рішення господарського суду Миколаївської області від 26.02.2009 скасовано, провадження у справі закрито.

Прес-слубжа прокуратури Миколаївської області

Сообщение:

*

НОВОСТИ