Щоб дітей у «Вишенці» було, як цвіту!

Новости, Репортер

  21 Сен , 2010

Радісна подія сталася днями у селі Тузли Березанського району: дитячий садок, який не працював уже більше 10 років, знову гостинно відчинив свої двері для маленьких вихованців.
До святкового відкриття готувалися усім миром. Працівники садочка писали сценарії, продумували концертні номери, батьки одягали малят у святкове вбрання і вели на подвір’я дитсадка, гості готували подарунки й вітання.

Першою привітала тузлівчан із приємною подією голова обласної ради Тетяна Демченко:
– Усіх з великим святом, – сказала вона, звертаючись до присутніх, – адже відновлення дошкільного закладу, відновлення будь-якого соціального закладу в селі у сьогоднішніх умовах – це завжди велике свято. Бажаю вам усього найкращого, а ваші діти, щоб завжди були найгарнішими, найрозумнішими і найщасливішими.

Як зауважила Тетяна Василівна, обласна рада допомагає насамперед тим, хто й сам намагається щось зробити і докладає до цього зусиль. А тому, побачивши прагнення тузлівчан відновити свій дитячий садок, депутати облради не лишилися осторонь і виділили з обласного бюджету близько 300 тис. гривень. Таку ж суму доклали й спонсори – місцеві підприємці. Ще майже 200 тис. грн. виділили районна та сільська влада. Це й дало змогу реконструювати, а точніше, фактично заново збудувати дитячий садок у Тузлах, адже на відновлення ДНЗ пішло 2,5 року.

Загалом Березанський район є лідером серед інших районів нашої області з розвитку дошкільної освіти. З початком дії обласної Програми реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів у сільській місцевості (з 2007 року) на дошкільну освіту в районі уже виділено понад 5 млн. гривень з бюджетів різних рівнів. Це посприяло відновленню роботи Рибаківського, Краснянського дитячих садків, дало можливість перевести ряд дошкільних закладів у районі із сезонного функціонування на цілорічне, відкрити у вже існуючих ДНЗ додаткові групи. І головне, що відзначають як керівники села, району, так і керівництво області, робота у цьому напрямку не припиняється, усе робиться завдяки спільним зусиллям і законодавчої, і виконавчої влади.

Представники влади не лише допомогли у відкритті дитячого садка «Вишенька», але й прийшли привітати його маленьких вихованців і принесли подарунки. Телевізор, DVD-програвач, мікрофон, м’яке килимове покриття і солодощі – все для того, аби діти росли здоровими й усебічно розвиненими.

Але ж яке свято без музики, співів і танців? Поздоровити дошкільнят прийшли учні місцевої школи, яким, на жаль, не пощастило мати свого дитсадка, але якими опікувалися шкільні педагоги і достойно підготували до майбутнього навчання. Першокласники виконали для малят пісню, а для того, щоб ДНЗ «Вишенька» мав свого доброго охоронця, подарували ще й домовичка. А старші учні заспівали для дошкільнят відомий хіт «Маленькая страна», бажаючи, щоб дитсадок став для них великою Країною щастя.

Дітлахи ж, у свою чергу, подякували всім, хто долучився до відновлення дитсадка: Тузлівському сільському голові Миколі Бізікову, спонсорам, обласній та районній владі, та подарували від себе маленькі віршики, жартівливі пісні. Сільський голова, завідуюча дитсадком та вихователі, місцеві підприємці, які виступили спонсорами, отримали Подяки від голови обласної ради та від голів Березанської райдержадміністрації та райради.
А кульмінацією свята стало урочисте перерізання стрічки, яке доручили голові обласної ради Тетяні Демченко і маленьким вихованцям відновленого дитсадка, та завершилося все «солодким столом» для малечі.

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ