Сім футів під кілем

Новости

  2 Сен , 2010

31 серпня урочистою ходою по вулиці Радянській пройшли абітурієнти Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Біля пам’ятника адміралу Макарову першокурсники взяли участь у приємній та хвилюючій частині свята – вчорашні випускники шкіл були посвячені у студенти НУК, якому цього року виповнюється 90 років.

Ректор університету, депутат обласної ради С.С.Рижков у вітальному слові зробив наголос на тому, що студентські роки – найяскравіші та найприємніші миті життя. Тому Сергій Сергійович побажав молоді з користю провести найближчі роки навчання в університеті, а в майбутньому – своєю працею зробити внесок у процес розбудови України як морської держави.

Заступник голови облдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань Н.Б. Іванцова від імені голови облдержадміністрації М.П.Круглова побажала першокурсникам здоров’я і натхнення під час важкого та цікавого процесу навчання.

Перший заступник голови обласної ради В.В.Пащенко зазначив, що далекого 1984 року він сам закінчив цей вищий навчальний заклад. Володимир Валентинович нагадав усім присутнім, що на теренах України лише Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова випускає суднобудівників, тому його студенти є справжнім ексклюзивом. Від імені депутатського корпусу обласної ради В.Пащенко побажав студентам усього найкращого та традиційні «сім футів під кілем».

Керівник фракції Партії регіонів в обласній раді І.С.Дятлов також долучився до тих привітань, які лунали на адресу «новоспечених» студентів. За словами Ігоря Сергійовича, цього року він і сам став «нуківцем», адже другу вищу освіту вирішив отримувати в Національному університеті кораблебудування. Вибір на цьому університеті міста був зумовлений високим рівнем знань, які надає випускникам професорсько-викладацький склад НУКу.

Дмитро ШВАРЦ
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ