Спорт без обмежень та кордонів

Новости, Спорт

  21 Сен , 2010

17 вересня в обласному шахо-шашковому клубі пройшла ІІ обласна спартакіада людей з обмеженими можливостями здоров’я. Оранізували це свято спорту обласна організація інвалідів, головне управління праці та соціального захисту населення ОДА, обласний шаховий клуб.

На змаганнях були присутні почесні гості: заступник голови облдержадміністрації із соціальних та гуманітарних питань Н.Б. Іванцова, начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації О.В. Сивопляс, голова обласної організації Союзу організації інвалідів України Г.М. Руденко, начальник обласного центру фізичної культури інвалідів (Інваспорт) Т.К. Жуковська, головний суддя спартакіади Р.А. Харвін та заступники начальників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад з соціальних питань, керівники громадських організацій інвалідів області, учасники спартакіади.

Метою цього заходу було залучення людей з обмеженими можливостями здоров’я до активного життя, формування принципів колективізму та розвиток фізичної культури та спорту серед інвалідів, їх реабілітація.
На спартакіаду було заявлено 54 учасники з 27 організацій інвалідів, які представляли всі райони міста та області, але участь взяли 42 людини.

Результати такі:
Змагання із шашок: 3 місце – А.М. Чапчай (Березанський район), 2 місце – Є.С. Лісецький (м. Южноураїнськ), 1 місце – А.А. Гусейнов (Вознесенський район).
Змагання з шахів: 3 місце – С.А. Авраменко (смт Березнегувате), 2 місце – В.В. Барковський (Казанківський район), 1 місце – В.І. Кравченко (Єланецький район).
Усім учасникам були вручені подяки, а переможцям – дипломи, медалі та кубки.

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ