Спортивні обжинки у Степовому

Новости, Спорт

  30 Сен , 2010

Традиційно вересень – час проведення спортивних обжинок. Саме цієї благодатної пори року, коли на ланах області добігає кінця цикл сільськогосподарських робіт, кращі сільські спортсмени Миколаївщини збираються на свою спартакіаду. Цього року обласні сільські спортивні ігри, організатором яких є облорганізація ФСТ «Колос», були присвячені 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 60-річчю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

На відміну від попередніх сезонів, цього разу фінал ігор відбувся не в Радсаді, а в селі Степове того ж Миколаївського району. І від зміни «прописки» сільська спартакіада аж ніяк не програла, адже завдяки справді батьківському піклуванню з боку керівника місцевого господарства, депутата обласної ради Володимира Погорєлова на теренах цього мальовничого села створені всі умови для занять фізичною культурою та спортом. Та й за гостинністю Степове навряд чи поступається Радсаду. Тож за три дні, коли тривала спартакіада, її учасники не лише виявили свої здібності на спортивних аренах, а й гарно відпочили у колі друзів, набравшись наснаги та гарних вражень на цілий рік. За що – щира подяка Володимиру Григоровичу та всьому дружному колективу державного підприємства.

А розпочався фінал обласних сільських ігор на мажорній ноті – парадом учасників змагань. Під бравурну мелодію степівського оркестру та гучні оплески вболівальників на бігові доріжки вийшли спортсмени та їхні тренери, ветерани сільського спорту. Кращих спортсменів товариства «Колос» щиро привітали заступник голови облдержадміністрації, голова оргкомітету ігор Віталій Травянко, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, голова Миколаївської райдержадміністрації Юрій Серебряков, Герой Соціалістичної Праці, керівник ДП «Племрепродуктор «Степове» Володимир Погорєлов. Від гостинної степівської землі почесним гостям змагань та кожній делегації з районів був вручений запашний коровай. А від учасників ігор до пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни були покладені квіти.

На урочистостях нагородили й кращих з кращих представників товариства «Колос». За значний внесок у розвиток на Миколаївщині фізичної культури і спорту та з нагоди 60річчя славетного фізкультурно-спортивного товариства Віталій Травянко нагородив Подяками голови облдержадміністрації Миколи Круглова голову Вознесенської та Новоодеської районних організацій ФСТ «Колос» – Н.Ф. Кліменко та В.В. Євгенова відповідно, а також учителя фізкультури Комісарівської загальноосвітньої школи Березанського району В.І. Гречана та тренера Очаківської ДЮСШВ.І.Литвинчука. А за дорученням голови Центральної ради ФСТ «Колос» АПК України А.П. Усенка голова обласної організації ФСТ «Колос» Володимир Борухов вручив Почесні відзнаки Центральної ради «Колоса» керівникові ДП «Племрепродуктор «Степове» В.Г. Погорєлову, голові Новобузького фізкультурно-спортивного клубу «Колос» В.І.  Белінському та майстру спорту з боротьби С.Г. Шапарю (Жовтневий район). Принагідно Володимир Григорович Погорєлов удостоївся ще однієї заслуженої нагороди: начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Олександр Садовський вручив відомому меценату спорту пам’ятний знак Національного олімпійського комітету України. Саме завдяки цим та іншим щирим організаторам, справжнім ентузіастам своєї справи сільський спорт на Миколаївщині не тільки живе, а й розвивається.

А потому завирували неабиякі пристрасті на спортивних полях та майданчиках. Кожне із змагань – перетягування канату, гирьовий спорт чи футбол – не залишили байдужими ані їхніх учасників, ані вболівальників. Напрочуд запеклою виявилася й боротьба за перше командне місце. Незмінний чемпіон останніх років – збірна команда Миколаївського району – відчула відчутну конкуренцію з боку сільських спортсменів з Вознесенщини. Але вдома, як кажуть, і стіни допомагають, тож господарі турніру випередили найближчих переслідувачів усього на півтора залікових пункти. А на «бронзову» сходинку п’єдесталу пошани піднялися сільські аматори з Жовтневого району.

– Відзначу й вдалі виступи команд з Новоодеського, Баштанського, Новобузького районів, – підбив підсумки ігор голова обласної організації ФСТ «Колос», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Борухов. – Що й не дивно, адже спортивні показники є віддзеркаленням ставлення керівників цих регіонів до організації занять спортом серед сільського населення, популяризації здорового способу життя. Натомість керманичам тих районів, команди яких посіли останні місця в обласному рейтингу, вочевидь, сільський спорт узагалі байдужий. А як інакше пояснити той факт, що вони навіть не відрядили команди на деякі види змагань?..

Утім, змагання пройшли на високому організаційному рівні, а їх учасники продемонстрували неабиякі майстерність та рівень готовності. Тепер на кращих сільських спортсменів області очікує непросте випробування – фінальна частина Всеукраїнських сільських спортивних ігор, що відбудеться на спортивних аренах Київщини на початку жовтня. Побажаємо успіхів нашим землякам!

Андрій ТЮРІН
Фото Олександра ДВОЙНИСЮКА

Сообщение:

*

НОВОСТИ