Спортивні змагання під егідою міліції

Новости, Спорт

  25 Сен , 2010

20 вересня на території турбази «Динамо» у м. Очакові під егідою УМВС України в Миколаївській області відбулося відкриття IV етапу відкритих змагань з футболу серед дітей та підлітків «Футбольні зірочки-2010».
Ці змагання на березі Дніпровсько-Бузького лиману зібрали юнаків та підлітків освітніх закладів Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та АР Крим (м. Севастополь).

21 вересня розпочалися Всеукраїнські змагання з дзюдо, на які приїхали представники Херсонської, Одеської, Київської, Волинської, Полтавської, Кіровоградської, Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької, Черкаської та інших областей України.

Основна мета проведення цих заходів – активізація та популяризація фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи, оптимізація різних форм дозвілля та забезпечення активної участі дітей і підлітків у житті суспільства, формування у юнацькій свідомості навичок здорового способу життя, збереження здоров’я, творчої і трудової активності, всебічний розвиток фізичних якостей, життєво важливих умінь і навичок, профілактика захворювань, розвиток ігрових видів спорту, зміцнення фізичної загартованості, популяризація футболу серед дітей та підлітків, підвищення масовості дитячо-юнацького футболу та дзюдо, профілактика правопорушень і запобігання виникненню дитячої злочинності та зміцнення стосунків місцевого населення з працівниками міліції.

Серед уболівальників на спортивних змаганнях були такі поважні гості: заступник начальника УМВС України в Миколаївській області, підполковник міліції Юрій Олександрович Чернега; головний суддя змагань з футболу, майстер спорту, арбітр національної категорії Леонід Вікторович Малий та інші. Вітали учасників оркестр УМВС України в Миколаївській області та міліцейський ансамбль «Южный патруль», який подарував учасникам змагань гарний настрій.

Переможців, призерів, а також кращих гравців нагородили 22 вересня на офіційному закритті змагань пам’ятними призами, кубками, медалями та дипломами МВС України.

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ