Важлива розмова

Новости

  11 Сен , 2010

9 вересня у м. Буча Київської області Президент України В.Ф. Янукович провів виїзне засідання Ради регіонів, у роботі якого взяли участь голова обласної ради Т.В. Демченко, голова облдержадміністрації М.П. Круглов.

На засіданні розглядалося вкрай важливі і актуальні питання. Зокрема про підготовку Державного бюджету України на 2011 рік з урахуванням регіональних аспектів під час його формування; про організацію шефства над Збройними Силами України територіальних громад Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя; про проведену Кабінетом Міністрів України роботу з питань кадрової політики у сфері державного управління.

Як наголошував Президент України В.Ф. Янукович, Державний бюджет України, місцеві бюджети на 2011 рік мають розроблятися на підставі вимог та положень нових Бюджетного та Податкового кодексів України, та бути спрямовані на подальше поліпшення якості життя кожного громадянина. Тобто, подальше підвищення рівня соціальних стандартів, забезпечення належного соціального захисту населення.
Державний бюджет України на 2011 рік буде спрямований на реалізацію стратегії переходу від «економіки терпіння» до впевненого економічного розвитку та зростання.

Президентом України В.Ф. Януковичем зазначалося на засіданні Ради регіонів, що стратегічним пріоритетом державної політики на поточний та наступний рік є реалізація національних проектів.
Загалом, підходи до формування бюджетів 2011 року сприятимуть регіональному економічному зростанню з урахуванням як загальнодержавних, так і регіональних інтересів.

Відповідно до прийнятого Радою регіонів рішення, членам Ради регіонів спільно з відповідними органами державної влади та органами місцевого самоврядування належить забезпечити підготовку конкретних збалансованих пропозицій щодо фінансового забезпечення регіонального аспекту оголошених Президентом України національних проектів та подання їх у зазначений термін до Міністерства фінансів України. З метою врахування поданих пропозицій, Міністерству фінансів України рекомендовано доопрацювати проект Закону про державний бюджет України. Місцевим органам влади належить активізувати роботу щодо формування показників місцевих бюджетів на 2011 рік із урахуванням законодавчих змін із дотриманням принципу збалансованості бюджету та його бездефіцитності по загальному фонду. Мають бути також розроблені регіональні дорожні карти щодо оптимізації мережі бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Предметно розглядалося на засіданні актуальне питання шефства над Збройними Силами України. Щодо нашого регіону, то за Миколаївщиною закріплений перелік військових частин, над якими буде здійснюватись шефство. Будуть відпрацьовані заходи співпраці із військовими частинами. Особлива увага буде приділятися військовопатріотичному вихованню молоді.

На виїзному засіданні Ради регіонів Президент України В.Ф. Янукович також наголосив на важливості проведення в Україні 31 жовтня чесних та прозорих місцевих виборів. Зокрема Віктор Федорович зазначив: «Це питання вкрай важливе з політичної точки зору, з точки зору демократичного розвитку нашої країни». Глава держави висловив переконання, що проведення гідних виборів стане черговим кроком до розбудови демократії в Україні. Президент України Віктор Янукович висловив упевненість, що сьогодні влада має достатньо сил та підтримки громадян, щоб забезпечити проведення чесних та прозорих місцевих виборів.

Прес-служба обласної ради

Комментарии:

  1. Ёжик:

    “чесних та прозорих місцевих виборів” а вот мне всегда было интерестно что Виктор Фёдорович этой фразой всегда сказать пытается?

Сообщение:

*

НОВОСТИ