Вбити людину…

Новости, Право

  16 Сен , 2010

Все частіше і частіше рішення це приходить у запаморочений алкоголем, засліплений люттю мозок як останній аргумент. І тоді в руках опиняються звичайний кухонний ніж, сокира або рушник. Речі, що складають наш звичайний побут, перетворюються на знаряддя злочину…

Центральний район. У міліцію зателефонував чоловік і повідомив, що його мати померла. Слідчо-оперативна група виїхала на місце події. 48-річний син померлої пояснив, що мамі було 87 років і вона хворіла. Однак судмедекспертиза встановила, що жінка померла від асфіксії, тобто її задушили. У ході проведення оперативно-розшукових дій з’ясувалося, що стареньку позбавив життя власний син. Знаряддям злочину став кухонний рушник. За словами затриманого, мати постійно просила його про допомогу, оскільки сама не могла дати собі раду. Затриманий уже має за плечима три судимості, та за вбивство рідної неньки доведеться відповідати не тільки перед судом, але й перед Богом.

Ленінський район. У будинку по вул. Чапаєва з різаними ранами черева та голови знайдено труп 45-річного місцевого мешканця. У ході оперативно-розшукових дій співробітниками міліції був затриманий 21-річний миколаївець. Він позбавив життя свого приятеля через те, що той попросив його випрати одяг. Знаряддям убивства став кухонний ніж, яким убивця жорстоко розрізав черево товариша. Наразі проводиться слідство.
Жорстокість побутових убивств просто вражає. Розкриваються вони майже завжди по гарячих слідах. Та найстрашніше те, що вбивцею стає рідна або близька людина. І достатньо лише одного необережного слова, погляду чи приводу, щоб позбавити людину найціннішого – її життя.

Група громадських зв’язків ММУ УМВС

Комментарии:

  1. ніна:

    я хочу вбити свого хлопця бо я йогь не равиджу, він бидло

Сообщение:

*

НОВОСТИ