Взяв покататися…

Новости, Право

  14 Сен , 2010

Якось зранку Леонід приїхав у гості до свого знайомого – Сергія. Хазяїн якраз знаходився вдома та зі своїм товаришем розпивав спиртне. Залишивши мопед біля воріт, Леонід з радістю приєднався до святкування. Через декілька годин Сергій, будучи вже добряче напідпитку, попросив товариша проїхатись на його мопеді. Чоловік дозволив зробити одне коло по вулиці. В цей час підійшла Сергієва донька та теж почала проситись покататися. Леонід не заперечував, але поставив одну умову – мопед необхідно заправити.

Сергій посадив доньку на транспортний засіб і відправився до знайомого, щоб купити у нього бензину. По дорозі ще заїхав додому, взяв сина і вже втрьох вони поїхали кататись. Їдучи, чоловік вирішив ще заскочити у справах у сусіднє село. Як вирішив, так і зробив.

Уже повертаючись назад, його зупинив наряд ДАІ. У зв’язку з тим, що у водія не було документів на мопед і він був напідпитку, працівники ДАІ вилучили транспортний засіб, склали відносно Сергія адміністративний протокол та викликали голову сільської ради, якому віддали дітей, щоб він відвіз їх додому. Визначивши у наркологічному диспансері ступінь сп’яніння водія та зібравши відповідні документи, чоловіка відпустили. Ось так Сергій покатався на чужому мопеді, заробивши штраф, суму якого у подальшому вирішить суд. Леонід теж нестиме відповідальність за передачу права керування своїм транспортом сторонній особі. Мопед повернуто власникові.

Надія ШУЄНКО, помічник начальника Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області по взаємодіїз громадськістю та ЗМІ

Сообщение:

*

НОВОСТИ