З днем народження, «Колосок»!

Новости, Общество

  30 Сен , 2010

Днями Возсіятський дошкільний навчальний заклад «Колосок» Єланецького району святково та урочисто відзначив свій день народження.
Нині «Колосок» відвідують чотири групи дошкільнят, загалом майже 80 дітей.

Це один із кращих дитсадків району. Не випадково, що до малюків на свято завітало чимало шанованих гостей. Зокрема голова обласної ради Т.В. Демченко, депутати обласної ради В.В. Мельніченко – начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, С.І. Кравчук – приватний підприємець, голова ВАТ «Правда» Ю.А. Кормишкін, голова Єланецької райдержадміністрації А.В. Добровольський, завідуюча відділом освіти райдержадміністрації В.Я. Кравчук, Возсіятський сільський голова М.П. Кузнєцов, директор Возсіятської ЗОШ Г.А. Франчук, батьки дітей, спонсори.

Завідуюча ДНЗ «Колосок» Н.В. Рожко – справжній ентузіаст своєї справи. Ніна Василівна має багатий досвід роботи з дошкільнятами, умілий організатор педагогічного колективу. І те, що свого часу дошкільний заклад зумів майже безболісно пережити важкі економічні часи, також її заслуга. Матеріальна база дитсадка не зазнала руйнування через недбальство чи необачність працівників, хіба що трохи вплинув час.
Затишність і охайність зігрівають серця малюків довкола: й у приміщеннях для гри, й у спальнях, і на території.

На подвір’ї дитсадка, прикрашеного кольоровими кульками і квітами, дітки показали чудову концертну програму, підготовлену з різноманітних художніх номерів. Це і декламування віршів, і пісні, і танці. Малюки почувалися вільно і впевнено, тож було зрозуміло, що їх педагоги приділяють постійну увагу гармонійному всебічному розвитку дітей.

– Ми кожного вересня урочисто відзначаємо свій день народження, – зазначила Н.В. Рожко. – Та цього року він особливий – щедрий для нас, як і сама осінь. Завдяки увазі депутатів обласної ради, влади, спонсорів за останні два роки ми не лише суттєво поліпшили свою матеріальну базу, але й відкрили ще одну – четверту дитячу групу. Практично всі основні проблеми закладу вдалося розв’язати. Це і ремонт каналізації, водогону, і придбання насосу для постійної подачі води, холодильника, електроплит тощо. А недавно у «Колоску» поміняно старі меблі. Такі зручні і сучасні меблі, як зараз, були нашою казковою мрією. Тож дуже приємно, що вона збулася. Шістдесят тисяч гривень депутатських коштів спрямовано депутатами обласної ради Т.В. Демченко, В.В. Мельніченком, Ю.А. Кормишкіним, С.І. Кравчуком на придбання нових меблів для малюків Возсіятського дитсадка. Тож висловлюю щиру вдячність обласній раді за таку турботу і піклування про наших дітей.

Багато щирих привітань та побажань від гостей прозвучало на дні народження дошкільного навчального закладу. А у малюків під час свята побільшало подарунків. Адже ніхто не прийшов на день народження з порожніми руками.
Шкільні «Букварі» та передплату на видання «Дошкільне виховання» презентували дошкільному навчальному закладу педагоги Возсіятської ЗОШ.

Крім того, директор школи Галина Анатоліївна Франчук підкреслила, що іменини дитсадка – подія всієї возсіятської громади.
На святі голова обласної ради Т.В. Демченко висловила слова подяки насамперед колективу дошкільного закладу за належну роботу з виховання сільської малечі, а також подякувала районній та сільській владі за те, що у сільському бюджеті знайдено кошти на відкриття четвертої групи.

Тетяна Василівна зазначила, що за період з 2007 року до нинішнього часу додатково по області охоплено дошкільною освітою в сільській місцевості близько 3 тисяч дітей. В основному це стало можливим завдяки реалізації обласної Програми реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель ДНЗ сільської місцевості (принагідно сказати, що її прийняття ініційовано депутатами фракції Партії регіонів в обласній раді).

Щодо Єланецького району, то з різних рівнів місцевих бюджетів за останні роки на дошкільну освіту спрямовано близько 1,5 мільйона гривень, у тому числі з обласного бюджету майже один мільйон гривень. Реконструйовано та відновлено роботу Куйбишевського, Малоукраїнського, Нововолодимирівського, Великосербулівського ДНЗ та Єланецького дитсадка «Малятко». Наразі завершуються роботи з реконструкції Водяно-Лоринського ДНЗ.
Відрадно, що у свій 27-й день народження «Колосок» упевнено дивиться у майбутнє. Голова обласної ради на святі вручила Подяки обласної ради кращим працівникам дошкільного навчального закладу.

Прес-служба обласної ради
Фото Олександри МЕНТЕЛЬ

Сообщение:

*

НОВОСТИ