Запрошує «Вербиченька»

Новости

  2 Сен , 2010

Днями в Олександрівці відбулось урочисте відкриття дитячого садка. Після двох місяців ремонту оновлений дошкільний навчальний заклад № 1 «Вербиченька» відкрив свої двері для перших відвідувачів. І не абиякі, а сучасні металеві. Адже поки малеча відпочивала, колектив дитсадка разом із найманими працівниками встиг виконати тут капітальний ремонт. Були замінені не тільки двері, а й всі вікна. Завдяки цьому адміністрація закладу не лише покращила естетичний вигляд будівлі, а й сподівається отримати певну економію від використання енергоносіїв. Скільки металопластикові вікна заощадять, дбайливим стане зрозуміло після опалювального сезону. Але те, що олександрівські дошкільнята будуть виховуватись в теплі та комфорті – однозначно, говорить завідуюча дитячим садком Ольга Палій. Тим паче, що невід’ємними поліпшеннями «ремонтники» не обмежились. Разом з вікнами та дверима замінили всі стелі, шпалери, частково покриття підлоги та багато інших дрібниць, що, мабуть, і не варті того, аби їх перелічувати, проте заслуговують на увагу, коли бажаєш створити затишок для своїх вихованців.

Вартість виконаних робіт становила близько 160 тис. грн. При цьому вся сума була профінансована виключно з місцевого бюджету. Як у кризовий рік, коли зупинились бюджетоутворюючі підприємства, вдалося зібрати такі кошти, присутнім на відкритті розповів Олександрівський селищний голова Михайло Багрін. За його словами, для виконання всієї цієї роботи довелося обмежити бажання інших місцевих бюджетних установ. Вирішили не розпорошувати кошти, а почергово закривати одне проблемне питання за іншим. Діти, звісно, були у пріоритеті. Тому цього року – дитсадок.

Та навіть за цих умов акумульованих коштів, розповідає селищний голова, на капітальний ремонт не вистачило б. Аби не вийти за межі встановленого бюджету, довелося відмовитися від звичної напрацьо-ваної форми взаємодії з підрядниками. З виконавцями робіт у «Вербиченьці» уклали трудові угоди, що дало змогу зекономити на відрахуваннях. А це чимала сума, каже Михайло Багрін.

«Саме за такі ініціативи, – зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Іван Бурдін, – я завжди називаю Олександрівку школою передового досвіду і ставлю цю селищну раду як приклад для всіх інших». Зрозуміло, що і перший посадовець району, і присутній на відкритті голова районної ради Валерій Коваленко високо оцінили спільні зусилля працівників селищної ради та колективу закладу. Наразі, за словами високопосадовців, відтепер у районі з’явився ще один дитсадок, де малеча виховується не просто в задовільних умовах, а у комфорті, якому можуть позаздрити багато міських закладів цього типу. Тож олександрівцям є чим пишатися.

Так тримати!

Роман КЕРЛАН
Вознесенський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ