Зелені вартові

Новости, Общество

  18 Сен , 2010

Зелена фабрика, зелена планета, легені планети, зелений щит життя – як тільки не називають ліси та й рослинність взагалі! І в цих коротких, влучних висловах-характеристиках усе зрозуміло. Адже ліс – це прекрасно. Він захищає від вітрової і ґрунтової ерозії, притягує дощі, поповнює глибинні і поверхневі води. До того ж, ліс – це і відпочинок, оздоровлення. Над збереженням цього багатства працює велика кількість людей з лісових та мисливського господарств. 17 вересня на сцені Миколаївського академічного художньго російського драматичного театру відбулося свято «День працівників лісу».

На свято прийшло багато почесних гостей: голова обласної ради Тетяна Демченко, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Травянко, які привітали та подякували лісівникам за їх копітку повсякденну працю; перший заступник голови обласної організації Партії регіонів Ігор Дятлов, заступник голови обласної ради профспілок Юрій Толмачов, депутати обласної ради, начальники різних управлінь, представники ЗМІ та інші особи.

Начальник Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Петро Паламарюк з нагоди святкування Дня працівників лісу, відзначаючи сумлінну працю кращих працівників державних підприємств, за відмінні дії під час мобілізації трудових і технічних ресурсів, забезпечення належної протипожежної охорони лісових насаджень, нагородив Почесними грамотами та преміями ветеранів і пенсіонерів лісового господарства Миколаївської області, державні підприємства різних районів області (Вознесенське, Врадіївське, Веселинівське, Очаківське, Миколаївське та інші лісові господарства) та представників ЗМІ, які не залишилися байдужими та взяли участь в обласному конкурсі «Збережемо ліси – збережемо здоров’я». Петро Миколайович привітав усіх лісівників, розповів про досягнення Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, його працю та його почесних працівників, особливо теплі слова були мовлені на адресу ветеранів галузі.

День працівників лісу – дуже важливе свято, адже збереження лісових масивів – це запорука гарного здоров’я людства та чистоти нашої планети.
Зі святом вас, зелені вартові!

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ