Актуальні питання промисловості та енергетики

Официально

  19 Окт , 2010

У четвер, 14 жовтня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики (голова – Володимир ФУКС).

Начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Микола Максимчук розповів про Регіональну програму підвищення енергоефективності Миколаївської області на 2010–2015 роки. Миколаївська область посідає 16-те місце серед областей України за обсягами споживання паливно-енергетичних ресурсів. Він розповів про позитивні тенденції ефективності використання енергетичних ресурсів, обсяги яких зменшилися на 8-10% за 2006–2009 роки. Чиновник доповів про сучасний стан енергоспоживання народногосподарського комплексу нашої області та представив нову, доопрацьовану програму, за яку одноголосно проголосували члени комісії.

Депутати розглянули програму фінансування у 2010 році рибовідтворювального комплексу – головного рибокомпенсаційного заходу, пов’язаного з будівництвом Ташлицької ГАЕС у с. Білоусівка Вознесенського району. Дорученням Кабміну України від 21 грудня 2007 року № 1036-р «Про затвердження проекту будівництва Ташлицької ГАЕС» передбачено реалізацію компенсаційних рибогосподарських заходів щодо компенсації шкоди, яка буде заподіяна рибному господарству при введенні в експлуатацію Ташлицької ГАЕС. Фінансування вказаних заходів проводитиметься за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, виділених на завершення будівництва риборозплідника по зарибленню природних водоймищ Миколаївської області. Комісія рекомендувала визначити майбутнього балансоутримувача цього об’єкта з метою здійснення належного контролю за веденням робіт та вважає за небхідне підтримати цей проект.

Також члени постійної комісії розглянули питання про внесення змін до Порядку надання та використання субвенції з обласного бюджету на стабілізацію і розвиток молочного тваринництва та збільшення поголів’я великої рогатої худоби. Виникло спірне питання з приводу пункту 4 цього порядку щодо його трактування, тому на комісії була представлена нова, змінена його редакція: «З метою стабілізації і подальшого розвитку молочного тваринництва, збереження наявного поголів’я великої рогатої худоби, зокрема корів, з обласного бюджету виділяються кошти з розрахунку 700 гривень на одну голову. Виділені кошти використовуються на забезпечення господарської діяльності суб’єкта господарювання, пов’язаної безпосередньо з розвитком молочного скотарства, в тому числі на придбання поголів’я великої рогатої худоби та молодняка молочного напрямку продуктивності». Також було запропоновано головному управлінню агропромислового розвитку проаналізувати можливі наслідки, які можуть виникнути у сільгосппідприємств у разі застосування штрафних санкцій за неповернення коштів у зазначений строк (пункт 10). З метою недопущення можливого банкрутства сільгосппідприємств були внесені пропозиції щодо застосування більш економічно обгрунтованих санкцій.

Також було розглянуто кілька кадрових питань. Зокрема одноголосно підтримано кандидатуру В.Я. Бута на посаду головного лікаря Миколаївської обласної інфекційної лікарні та продовжено трудові відносини з керівником обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» В.М. Березницьким.
Володимир Фукс підбив підсумки роботи постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики у цій каденції та подякував членам комісії за плідну копітку працю.

Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ