День працівників освіти

Новости

  5 Окт , 2010

Професія вчителя – від Бога.
Всі інші професії – від учителя.
Народна мудрість

Щорічно, з 1994 року, у першу неділю жовтня вже стало традицією вітати працівників освіти з їх професійним святом. 1 жовтня у приміщенні Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії на урочисте свято з цієї нагоди всіх освітян нашої області прийшли поздоровити голова Миколаївської державної адміністрації Микола Круглов, голова обласної ради Тетяна Демченко, начальник управління освіти і науки Валерій Мельніченко, голова обласної ради профспілок Маргарита Сапожнікова, вчителі, викладачі, директори вищих навчальних закладів, начальники управлінь, представники ділових кіл, преси та телебачення.

Микола Круглов побажав усім працівникам освіти гарного здоров’я, натхнення, успіхів, досягнення нових вершин, попросив продовжувати сіяти в дітях добре і вічне та нагородив Почесними грамотами, квітами вчителів та викладачів, а І. Гращенкова отримала звання «Заслужений учитель України».
Тетяна Демченко від депутатського корпусу Миколаївської обласної ради привітала присутніх зі святом, подякувала за ту нелегку, копітку справу, яку роблять учителі і розповіла про цілий ряд програм для освіти, на які вже виділено фінансування з бюджету. Вона вручила освітянам нагороди та грамоти з нагоди свята.

Валерій Мельніченко поздоровив присутніх і вручив учителям області та викладачам за багаторічну сумлінну працю, успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток освіти грамоти Міністерства освіти та науки, нагороди, квіти та нагрудні знаки «Софія Русова», «Василь Сухомлинський», «Антон Макаренко», «Петро Могила», «Відмінник освіти України». А найпочеснішим званням «Лідер освіти у Миколаївській області» та грошовою премією були нагороджені Т.А. Горкова та М.П. Шиян.
На завершення свята артисти Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії подарували освітянам незабутній концерт.

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото Дмитра Ласкіна

Сообщение:

*

НОВОСТИ