Дитячий садок для димівської малечі

Новости, Общество

  23 Окт , 2010

Наші діти – це наша старість. Правильне виховання – це наша щаслива старість, погане виховання – це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми, перед усією країною.
А.С. МАКАРЕНКО

У жителів села Димівське Новоодеського району – велике свято. 20 жовтня в цьому мальовничому населеному пункті при місцевій школі відкрився дитячий садочок.

До димівців на цю подію приїхали поважні гості: заступник голови обласної державної адміністрації з соціальних та гуманітарних питань Наталя Іванцова, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім'ї та молоді, спорту Таміла Бугаєнко, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку Олена Омельченко, голова Новоодеської районної ради Олександр Делікатний, голова Новоодеської райдержадміністрації Микола Заболотний, Димівський сільський голова Олександр Заливадній, представники асоціації фермерів села Димівське, батьки, жителі села, гості.

Цей дитячий садок відкрито для 20 дітей віком від 3 до 6 років. Димівська загальноосвітня школа віддала під цей дошкільний заклад дві великі кімнати, в яких раніше були кабінет хімії та майстерні для уроків праці. Будівництво велося два роки. З обласного бюджету та районної ради було виділено близько 300 тисяч гривень на реконструкцію цієї будівлі. Допомагали фінансово сільська рада та спонсори – димівські фермери. На ці гроші повністю переробили класи та систему опалення, поміняли вікна на металопластикові, зробили спальню, ігрову кімнату, роздягальню, кухню, санвузол, методичний кабінет. Також були закуплені всі необхідні меблі, сантехніка, постільна білизна тощо. Вже організована система харчування: є домовленість з приватним господарством на постачання молока у садок, йдуть переговори про закупівлю інших потрібних продуктів. Кошти на це виділятимуться з сільської ради, з районного бюджету, спонсорські та батьківська плата, яка складатиме приблизно 80 гривень на місяць. І що є найприємнішим, що кількість дітей у селі з 2007 року збільшилася, є навіть невелика черга у садок.

Відкриття дитячого дошкільного закладу – це ще й нові робочі місця для жителів села. На роботу було прийнято чотири спеціалісти: завуч, вихователь, нянечка та кухарка.
У школі на честь відкриття дитячого садка було організовано веселе свято. Наталя Іванцова поздоровила всіх з ним. Побажала щастя, процвітання, терпіння і любові до дітей. Гості на день народження цього закладу, як і прийнято на такі події, привезли багато подарунків: іграшки, конструктори, канцелярське приладдя для малювання, караоке та багато іншого. Найзворушливішим був подарунок від сусідського Артемівського дитсадка – малеча розповідала віршики, співала пісеньки та танцювала, чим усім дуже підняла настрій.

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ