Допомогли дитині

15 вересня у Кривоозерському районі побував голова Миколаївської облдержадміністрації М.П. Круглов. Незважаючи на дуже щільний графік роботи, Микола Петрович розпочав свою діяльність із особистого прийому громадян. До голови облдержадміністрації звернулась і я – мама дитини-інваліда.

Протягом багатьох років моя молодша донечка Вікторія страждає на бронхіальну астму, а тому їй постійно необхідно полегшувати дихання. Звичайно, працівники нашої Кривоозерської ЦРЛ на чолі з головним лікарем В.П. Зайченко та завідуючою дитячим відділенням Л.В. Пташинською ніколи нам не відмовляють у наданні допомоги у будь-який час. Проте, маючи ультразвуковий інгалятор, моя донечка завжди могла б полегшити астматичний напад прямо вдома. Але оскільки у нашій родині є ще старша донька Ірина, яка навчається у Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського за контрактною формою навчання, то ми не мали фінансової змоги придбати цей життєво необхідний прилад. Саме тому я вирішила звернутись до нашого губернатора. Микола Петрович одразу ж відгукнувся на моє звернення. І от 20.09.10 в урочистій обстановці (відбувались урочистості до Дня миру та Дня селища Криве Озеро) головою Кривоозерської райдержадміністрації П.Г. Бузінським мені було вручено заповітний інгалятор від імені голови облдержадміністрації М.П. Круглова.

Як звичайна мешканка нашого селища я не можу не відзначити позитивних зрушень, які відбулися завдяки приходу до влади керівників від Партії регіонів. З приходом П.Г. Бузінського наше селище ожило: почали проводитись різноманітні культурні заходи, причому на дуже гарному рівні, ремонтуються районний Будинок культури, дитяча музична школа тощо. Окремо хочу подякувати Павлові Григоровичу й начальнику відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації М.С. Гавловській за надання безкоштовної путівки моїй донечці Вікторії в МДЦ «Артек». Враження від перебування у цьому таборі у моєї доньки залишаться на все життя.

Доземний уклін вам, люди добрі, і хай Господь береже вас та ваші родини!
З глибокою повагою та вдячністю

C. ЛЮБЕЦЬКА, мама дитини-інваліда
смт Криве Озеро

Сообщение:

*

НОВОСТИ