Коли мрії збуваються

Новости

  28 Окт , 2010

У селищі Березанка мешкає багатодітна родина Олега Кошуби, яка потребує допомоги та підтримки з боку влади, адже забезпечити всім необхідним дванадцятьох дітей самотужки дуже складно. Любов Кошуба перебуває у відпустці по догляду за дітьми, а батько працює майстром з ремонту взуття.

Дуже добре, що люди не залишаються осторонь від чужих проблем. Щороку сім’я отримує грошову допомогу для підготовки школярів до навчального року, подарунки на свята. У 2007 році представники державної компанії «Дельта-лоцман» подарували багатодітній родині холодильник, а в 2008-му із обласного бюджету їм було виділено майже 163 тис. грн. для поліпшення житлових умов.

Батьки дбають про дітей, намагаються зробити все для того, щоб вони не почували себе обділеними. Проте грошей не завжди вистачає. Із проханням допомогти у придбанні бодай письмового столу для дітей родина Кошуби звернулася до представників влади, які пообіцяли вирішити це питання. І слова не розійшлися з ділами. 26 жовтня перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, голова Березанської райдержадміністрації Сергій Корчевський та селищний голова Олексій Шлікер за дорученням голови облдержадміністрації Миколи Круглова особисто завітали до багатодітної родини із сюрпризом. Дітлахи отримали довгоочікуваний стіл (та ще й комп’ютерний!) і стільці. Тепер вони матимуть змогу комфортно працювати за комп’ютером (який був подарований раніше) та виконувати домашні завдання. Батьки від щирого серця подякували гостям за такий щедрий подарунок, а в дитячих очах засяяв вогник радості.

Добре, коли є до кого звернутися по допомогу в скрутну хвилину, добре, що є на цьому світі небайдужі люди, які переймаються долею багатодітних сімей.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ