Лауреати футбольного сезону

Новости, Спорт

  28 Окт , 2010

Підсумки тривалого футбольного сезону на Миколаївщині були підбиті минулих вихідних на спортивних аренах Центрального міського стадіону обласного центру. Спочатку призерів обласної першості по другій групі визначили з-поміж чотирьох кращих команд підгруп «Північ» та «Південь» (по два колективи з кожної), а родзинкою великого спортивного свята став поєдинок на Кубок губернатора Миколаївської області, в якому зустрілися чемпіон області «Торпедо» (Миколаїв) та володар кубка області 2010 року «Тепловик» (Южноукраїнськ).

У суботу переможець підгрупи «Північ» ФК «Лан» (с. Щербані, Вознесенський район) завдав нищівної поразки другій команді з «Півдня». «Каскад» (с. Кам’янка Очаківського району) пручався лише у першому таймі, в другій половині матчу від оборони кам’янців не залишилося і сліду – 2:7. Цього ж дня на нейтральному полі у Вознесенську баштанська «Славія» досить несподівано для багатьох поступилася «Первомайську» – 1:3.

Отже, у неділю в Миколаєві відбулися поєдинки за 1-2 та 3-4 місця. Обігравши «Славію» – 2:0, «бронзу» здобули футболісти з Очаківщини. Радості кам’янців не було меж…
Та ще більше раділи футболісти та вболівальники команди зі Щербанів. У попередні сезони ця самобутня команда зупинялася за крок-два від омріяного золота. Та колись і найзаповітніші мрії збуваються… Команда президента клуба Володимира Треножкіна, зігравши зібрано та надійно, обіграла «Первомайськ» – 2:0, та вперше в історії стала чемпіоном області по другій групі! Цю вікторію щербанівцям принесли влучні постріли Дмитра Кривого та Леоніда Щербини. Бравісимо!

А на зеленій галявині Центрального стадіону «Торпедо» без особливих труднощів здолало опір «тепловиків» – 5:0.
Потому відбулася урочиста церемонія вшанування футбольних героїв року. Кубки, медалі, грамоти, цінні призи лауреатам сезону вручили голова облдержадміністрації Микола Круглов, керівник обласної федерації футболу Микола Єропунов, голова обласної організації ФСТ «Колос» Володимир Борухов. Губернатор запевнив присутніх, що влада й надалі приділятиме максимум уваги розвитку на Миколаївщині гри № 1.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

НА 1-МУ ЗНІМКУ: "Лан" (Щербані).

Сообщение:

*

НОВОСТИ