Не оминувши жодного пацієнта

Новости

  29 Окт , 2010

У четвер, 28 жовтня, українці відзначали 66-ту річницю визволення нашої землі від фашистських загарбників. Це свято мало на меті уславити воїнів-переможців, ушанувати пам’ять мільйонів співвітчизників, які полягли в бою за визволення Батьківщини та тих, які загинули на окупованій території, в концтаборах.

Приєдналося до святкування і наше місто. Не порушуючи добрих традицій, голова облдержадміністрації Микола Круглов, голова обласної ради Тетяна Демченко та голова обласної організації ветеранів Олександр Момотенко завітали до Миколаївського госпіталю інвалідів війни для того, щоб особисто поздоровити учасників бойових дій із цією знаменною датою. Медичний персонал шпиталю на чолі з його начальником Олександром Крейтором з нетерпінням очікував на гостей. Зраділи зустрічі й ветерани. Було помітно, що їм приємно відчувати себе потрібними, оточеними увагою та піклуванням. Микола Круглов та Тетяна Демченко, не оминувши жодної палати, привітали всіх пацієнтів госпіталю, вручили їм подарунки та квіти. Ті, в свою чергу, поділилися болючими спогадами про війну, яка безжально скалічила їхні долі, відібрала життя у рідних та близьких. Микола Круглов від імені облдержадміністрації, висловивши ветеранам слова шани та подяки, подарував 150 матраців для ліжок хворих та близько 30 спеціальних чохлів. Цей корисний подарунок допоможе зробити їх перебування у шпиталі значно комфортнішим. Тетяна Демченко також привітала ветеранів теплими словами і повідомила, що рішенням обласної ради було передбачено ряд заходів з нагоди відзначення 66-ї річниці визволення України. Зокрема, цього року всі ветерани та учасники війни отримали по 600 грн., а на ремонтні роботи у госпіталі та придбання меблів із обласного бюджету було виділено 350 тис. грн.

Ушанування пам’яті ветеранів продовжив мітинг біля меморіального комплексу на честь загону десантників К.Ф. Ольшанського. Віддали шану героям голова облдержадміністрації Микола Круглов, голова обласної ради Тетяна Демченко, міський голова Володимир Чайка та голова обласної організації ветеранів Олександр Момотенко.  Мітинг завершився покладанням квітів до меморіалу під акомпанемент військового оркестру.
Приємно, що це свято вже стало доброю традицією, адже ми не маємо права забувати печальні сторінки нашої історії і героїв, які зробили Україну вільною.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ