Обласна рада інформує від 02.10.10

Официально

  2 Окт , 2010

Депутати обласної ради продовжують вивчати стан виконання рішень обласної ради стосовно організації харчування дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області та стан підготовки цих об’єктів до опалювального періоду. Протягом останнього місяця члени депутатського корпусу побували в декількох районах Миколаївщини, а 24 вересня взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Казанківської районної ради.

Перед проведенням засідання голова обласної ради Т.В. Демченко, перший заступник голови обласної ради В.В. Пащенко, заступник голови обласної ради О.І. Симоненко, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Т.І. Бугаєнко, депутати обласної ради відвідали загальноосвітні школи та дитячі садки району.

Відзначено, що на Казанківщині досягнуто позитивних результатів щодо виконання рішень обласної ради по організації харчування дітей, належним чином з районного бюджету виділяються кошти на харчування учнів молодших класів та учнів пільгових категорій, проводиться робота по заготівлі продуктів, залученню спонсорської допомоги з метою здешевлення вартості харчування, майже усіма навчальними закладами здійснюються прямі закупівлі молочної продукції від місцевих виробників тощо.

Проте деякі проблеми залишаються невирішеними. Потребує активізації робота щодо стовідсоткового охоплення учнів повноцінним гарячим харчуванням, не доведено до логічного завершення питання здійснення прямих закупівель натурального м’яса від місцевих товаровиробників, невисоким є відсоток відвідування дошкільнятами дитсадків.
За підсумками наради прийнято відповідні рішення щодо покращення стану виконання вищезазначених рішень обласної ради.

***

30 вересня голова обласної ради Т.В. Демченко, перший заступник голови обласної ради В.В. Пащенко, заступник голови обласної ради О.І. Симоненко взяли участь у ряді заходів, які того дня відбулися у місті Баштанка.

Зокрема під час проведення обласних урочистих зборів з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку Тетяна Василівна від імені депутатського корпусу обласної ради привітала ветеранів війни і праці, людей похилого віку за їх трудовий і ратний подвиг, мирне небо над нашою головою, які вони здобували ціною власного життя. Голова обласної ради наголосила, що депутатським корпусом обласної ради прийнято ряд рішень, спрямованих на підтримку ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, незахищених верств населення.

Тетяна Василівна побажала ветеранам довгих років життя та доброго здоров’я, а також подякувала їм за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, вирішення питань соціального захисту та реабілітації ветеранів війни, патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію.

Одразу після завершення урочистих заходів Тетяна Василівна разом із своїми заступниками відвідала Стаціонарне відділення для людей похилого віку, Центр реабілітації пенсіонерів та ветеранів «Калина», відзначивши, що міською та районною владою зроблена значна робота по забезпеченню достойних умов перебування ветеранів та людей похилого віку у цих закладах. Позитивну оцінку надано і роботі по забезпеченню навчального процесу у школах міста.

Того ж дня в сесійній залі Баштанської районної ради відбулося засідання Ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування у Миколаївській області, на якому розглядалися важливі для регіону питання. Зокрема: про стан реалізації державної політики щодо соціального захисту ветеранів у Миколаївській області; стан виплати поточної заробітної плати та погашення заборгованості з неї; стан підготовки до осінньо-зимового періоду об’єктів соціальної сфери області; стан якості хліба та хлібобулочних виробів на споживчому ринку області; стан розрахунків за оренду земельних та майнових паїв; стан проведення комплексу осінньо-польових робіт та інші.

***

1 жовтня голова облдержадміністрації М.П. Круглов та голова обласної ради Т.В. Демченко разом із своїми заступниками вручили інвалідам з ампутацією обох ніг сім автомобілів із ручним керуванням та один автомобіль із звичайним керуванням.

Придбання спецавтотранспорту відбувається завдяки змінам, внесеним до обласної Програми «Безбар’єрна Миколаївщина». За ініціативою депутатського корпусу, з метою посилення соціальної підтримки осіб з обмеженими фізичними можливостями, рішенням обласної ради у 2009 році було виділено з обласного бюджету кошти у сумі 300 тис. гривень для придбання спецавтотранспорту інвалідам з ампутацією обох ніг. Рішенням сесії обласної ради від 2 березня 2010 року «Про внесення змін до обласної Програми «Безбар’єрна Миколаївщина» на придбання автомобілів інвалідам з ампутацією обох ніг таку ж суму коштів виділено з обласного бюджету і в цьому році.

Як зазначила голова обласної ради, на сьогодні в області залишається більше 10 людей з ампутацією обох ніг, які перебувають на обліку в головному управлінні праці та соціального захисту населення на отримання спецавтотранспорту, тому обласна рада продовжуватиме роботу в даному напрямку. Варто зазначити, що рішенням обласної ради термін дії обласної Програми «Безбар’єрна Миколаївщина» продовжено на період до 2015 року включно.

***

Того ж дня відбулися урочистостості з нагоди святкування Дня працівників освіти.
Спочатку голова облдержадміністрації М.П. Круглов та голова обласної ради Т.В. Демченко вручили 100 грошових премій кращим педагогічним працівникам області за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, формування національних і загальнолюдських цінностей та інші здобутки на педагогічній ниві.

Ці премії вручають педагогам області вже четвертий рік. Відповідно до рішення обласної ради преміювання кращих педагогічних працівників відбувається у наступних номінаціях: дошкільна освіта (10 премій), загальна середня освіта (50 премій), позашкільна освіта (10 премій), професійно-технічна освіта (5 премій), вища освіта (5 премій) та управління навчальним закладом (20 премій).
Згодом в Академічному українському театрі драми і музичної комедії відбулися обласні урочисті збори, на яких продовжилось святкування справді народного свята.

Від імені депутатського корпусу голова обласної ради Т.В. Демченко подякувала педагогічним працівникам Миколаївщини за їхній внесок у виховання підростаючого покоління – покоління освічених людей, за їхню мудрість, наполегливість та самовідданість справі.
Тетяна Василівна побажала педагогам області наснаги, людського щастя і міцного здоров’я, а також нагородила Почесними грамотами обласної ради кращих працівників освіти регіону за їх вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю на ниві розбудови національної освіти, високий професіоналізм.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ