Обласна рада інформує від 05.10.10

Официально

  5 Окт , 2010

Миколаївський район

Свій 105-й ювілей відзначило село Крива Балка. До цієї визначної події були приурочені спортивні змагання, різноманітні конкурси для малят та дорослих, концерти та масові гуляння, а прикрасою свята став виступ вокального колективу художньої самодіяльності Комсомольського будинку культури.

Традиційно на площі біля сільської ради, де зібралися місцева громада, депутати сільської ради, керівники установ та закладів, приватні підприємці, лунали привітання та вручалися цінні подарунки найстарішому та наймолодшому жителям Кривої Балки.

Цінний подарунок отримав і місцевий дошкільний навчальний заклад «Зіронька» – сучасний телевізор від ТОВ «Деметра Агро Миколаїв».

Новоодеський район

У рамках акції «Марш миру» в районі відбувся конкурс на кращі плакати та малюнки, які були присвячені Міжнародному дню миру. Кращі плакати та малюнки демонструвалися в м. Нова Одеса біля районного Будинку культури.
За активну участь у конкурсі педагогічні та учнівські колективи новоодеських загальноосвітніх шкіл № 1, № 2, № 3 та гуманітарної гімназії отримали Подяки від районної влади.

Новобузький район

Навесні, коли танули сніги, значно піднявся рівень води в річці Інгул, тому жителі села Майорівка мали переправлятися на інший берег лише на човнах. З даною проблемою до районної ради звернулися депутати районної ради Ю. Солодухін та Н. Брагіна.
Для всебічного вивчення питання на місце виїхала робоча група у складі депутатів районної ради, спеціалістів відповідних служб на чолі із заступником голови районної ради Ю.П. Кочергою.

На момент обстеження справді ситуація була критична: 60 метрів під’їзної дороги до мостового переходу через річку були у воді. Плити, що відмежовували річку від дороги, не давали воді розмити її остаточно, але шлях було затоплено. Все це унеможливлювало будь-яке транспортне сполучення, крім човнів.

Результати обстеження стали предметом обговорення на засіданні постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва та управління об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад (голова В.А. Ругно). Ремонт греблі та під’їзної дороги потребував значних коштів, тому депутати рекомендували сільському голові, в першу чергу, забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації. А даний відрізок шляху було включено у перелік доріг комунальної власності, які потребують першочергового ремонту у 2010 році.

Проблема була окреслена та її вирішення стало лише питанням часу. І ось нещодавно настала довгоочікувана хвилина – ремонт переїзду було завершено. На березі річки зібралася вся громада села. Завітали гості-керівники районних служб, представники організацій та закладів. Святкову атмосферу створив вокальний колектив районного Будинку культури.

Голова районної державної адміністрації В.В. Лагодієнко, голова районної ради В.Г. Терзієва, виконуюча обов’язки голови Баратівської сільської ради С.М. Мелехова привітали громаду села Майорівка з цією подією та зазначили, що вирішити проблему вдалося лише завдяки об’єднанню спільних зусиль: на проведення ремонтних робіт виділені кошти як районного, так і місцевого бюджетів. Значну підтримку надали фермери-односельчани: С.С. Літвінов, Д.О. Герасименко, О.М. Брагін, А.Г. Слинько.

Ремонтні роботи сумлінно виконали працівники ремонтної бригади під керівництвом Ю.М. Бондаря та бійці 4-го караулу Новобузького районного відділу головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області під керівництвом С.І. Довженка.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ