Обласна рада інформує від 09.10.10

Официально

  9 Окт , 2010

6 жовтня у сесійній залі обласної ради відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Участь у заході взяла і голова обласної ради Т.В. Демченко як член колегії.

Було розглянуто важливі для регіону питання. Зокрема на засіданні йшлося про порядок формування, встановлення та застосування тарифів на житловокомунальні послуги, на продукти харчування (на які введено державне регулювання ціни) та роль Державної інспекції з контролю за цінами в Миколаївській області у галузі послуг житловокомунального господарства та на ринку продовольчих товарів.
Проаналізовано також стан надання послуг з реалізації скрапленого газу населенню області та формування рівня експлуатаційних витрат, що регулюють відпускну ціну одного балона скрапленого газу для населення.

Розглядались колегією і заходи щодо вдосконалення фінансування закладів охорони здоров’я області на етапі реформування галузі та забезпеченість населення Миколаївщини хлібобулочними виробами.
Під час розгляду питань голова обласної ради Т.В. Демченко наголосила на важливості створення сприятливої ситуації для забезпечення населення хлібобулочними виробами, а також внесла пропозиції щодо персональної відповідальності керівників районів, міст, селищ відносно забезпечення населення якісним хлібом та недопущення підняття цін на нього. Голова обласної ради зауважила і про необхідність щоденного моніторингу цін на хлібобулочні вироби на території кожної сільської та селищної ради.

Крім цього, Т.В. Демченко порушила декілька проблем, які не стосувались порядку денного засідання колегії. По-перше, депутатський корпус обласної ради хвилює невикористання в повній мірі коштів обласного бюджету в сумі 800 тисяч гривень, виділених рішенням сесії обласної ради на фінансування обласної Цільової соціальної програми «Відновлення зовнішнього освітлення сільських населених пунктів Миколаївської області».

По-друге, у деяких сільських радах є всі умови для відкриття додаткових груп у дошкільних навчальних закладах, окрім однієї – немає коштів для їх утримання. Тому голова обласної ради звернулась до керівництва районів та фінансових органів із пропозицією допомогти врегулювати дане питання.

***

7 жовтня заступник голови обласної ради О.І. Симоненко взяла участь у роботі «круглого столу» та семінару «Ефективне впровадження загальнодержавної Програми реформування і розвитку житловокомунального господарства на 2009-2014 роки»,яке проводилось ДП «Агентство розвитку ЖКГ».

Олена Іванівна звернула увагу учасників заходу на те, що тематика «круглого столу» є актуальною як для органів місцевого самоврядування, так і для органів виконавчої влади. Для Миколаївщини однією з головних проблем наразі є забезпечення населення територіальних громад якісною питною водою. Усвідомлюючи це, обласна рада затвердила обласну Програму «Питна вода Миколаївщини» на період до 2020 року, і цього року на її заходи з обласного бюджету рішенням сесії виділено близько 900 тис. гривень. Не менш важливою для регіону є проблема утилізації твердих побутових відходів. Для вирішення цього питання прийнята Програма поводження з твердими побутовими відходами в Миколаївській області на період до 2020 року.

Цього року обласна рада затвердила обласну Програму модернізації комунальної теплоенергетики на 2010-2015 роки, а на черговій сесії буде розглянуто Регіональну програму підвищення енергоефективності Миколаївської області на 2010-2015 роки.
Заступник голови обласної ради наголосила, що робота у вищезазначених напрямках, розпочата обласною радою і облдержадміністрацією, безсумнівно буде продовжена, адже реформування житловокомунально господарства області і держави – вимога часу.

***

7 і 8 жовтня відбулися засідання постійних комісій обласної ради – з питань аграрної політики, земельних відносин, сільського будівництва та соціального розвитку села та з питань житловокомунального господарства, будівництва, приватизації та власності.
Було розглянуто більше 30 питань чергової 40-ї сесії обласної ради, засідання якої заплановане на 22 жовтня.

Особливістю засідань є те, що на кожному з них розглянуто підсумки роботи комісії у п’ятому скликанні. Пояснюється це тим, що кожна комісія, напевно, засідає в останній раз протягом цієї каденції.
Розгляд сесійних питань продовжиться наступного тижня.

***

8 жовтня в сесійній залі обласної ради відбулися урочистості з нагоди святкування Дня юриста.
Із професійним святом присутніх тепло привітали депутат обласної ради, заступник голови облдержадміністрації з політико-правових питань В.М. Рукоманов та заступник голови обласної ради О.І. Симоненко.
Під час привітань було наголошено, що саме завдяки юристам захищаються конституційні права і свободи громадян, тому в цій нелегкій праці керівництво області побажало представникам цієї важливої для держави професії міцного здоров’я й успіхів, а кращим юристам Миколаївщини буливручені Почесні грамоти та подяки облдержадміністрації і обласної ради.

НОВООДЕСЬКИЙ район

У Центральній районній бібліотеці м. Нова Одеса відбулося урочисте відкриття Центру «Вільний доступ до Інтренету», обладнаного шістьма новими комп’ютерними комплексами. Така можливість з’явилась завдяки перемозі бібліотеки в конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» та участі у програмі «Бібліоміст».
Зі словами привітання та подарунками на свято завітало керівництво району, депутати районної ради, представники літературного об’єднання «Пошук», колеги та місцеві аматори.

СНІГУРІВСЬКИЙ район

За участю голови районної ради В.Г. Козирєва, депутата обласної ради В.П. Долини, представників райдержадміністрації і Нововасилівського сільського голови О.В. Коваленка інвалідам загального захворювання, мешканцю міста Снігурівка і жителю села Галаганівка вручено колісні візки, які були придбанні фракцією Партії регіонів Миколаївської обласної ради.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ