Обласна рада інформує від 21.10.10

Официально

  21 Окт , 2010

17 жовтня в Російському академічному художньому драматичному театрі відбулася урочиста зустріч «Зв’язок часів – зв’язок народів», приурочена підбиттю підсумків регіонального етапу VI Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Гренадери, вперед! Сійте розумне, добре, вічне…», організаторами і натхненниками якого є Союз письменників Росії і Всеросійський дитячий журнал «О російська земле!».

Цього року конкурс був присвячений темі вчительства і проводився за такими номінаціями: «Слово про вчителів землі рідної», «Лист моєму вчителю», «Художній образ», «Добрий майстер рідної землі», «Пісні та вірші», «Образ і пам’ять».
Безліч чудових робіт, які надійшли зі шкіл і дошкільних установ Миколаєва, Єланця, Радсада, Херсона і Херсонської області, були виставлені у фойє театру і викликали захоплення батьків, педагогів і почесних гостей.

Серед почесних гостей була і голова обласної ради Т.В. Демченко, яка тепло привітала учасників конкурсу і вручила їм почесні дипломи.
Усі учасники конкурсу отримали подарунки – книжки та дитячі журнали, а кращі роботи були відзначені цінними призами.

Що стосується історії Ушаковського руху, то 2003 року, за два роки після канонізації адмірала Ушакова у Санаксарському Різдво-Богородичному монастирі в республіці Мордовії, вперше створено Ушаковський центр при Спілці письменників Росії. Метою центру стало проведення організаційної та просвітницької патріотичної роботи. З часом Ушаковські спілки стали виникати в багатьох містах, чия історія пов’язана із життям покровителя моряків, з’явився дитячо-юнацький Ушаковський рух. До речі, цього року на Кінбурнській косі відбулися другі Міжнародні Ушаковські збори, участь у яких взяли молоді «ушаковці» з Волгограда, Москви, Миколаєва та Миколаївської області.

***

19 жовтня Миколаївську область відвідав Прем’єр-міністр України М.Я. Азаров, який протягом свого візиту взяв участь у церемонії відкриття новозбудованого житлового будинку за адресою вул. Архітектора Старова, 4ж та ознайомився з виробничими потужностями ВАТ «Вадан Ярдс Океан», на якому того дня відбулася церемонія урочистої закладки судна для ТОВ СП «НІБУЛОН».
Біля будинку Миколаївської обласної ради Микола Янович вручив ключі від автомобілів «Славута» 10 інвалідам Великої Вітчизняної війни І групи, учасникам бойових дій, після чого в сесійній залі обласної ради за участю голови облдержадміністрації М.П. Круглова та голови обласної ради Т.В. Демченко відбулася нарада з адміністративно-господарським активом області.

У вступному слові Прем’єр-міністр ознайомив присутніх з економічною ситуацією в державі.
Також Микола Янович уважно вислухав виступи представників місцевого самоврядування, промисловості та аграрного комплексу щодо наявних проблем регіону. По порушених питаннях Прем’єр-міністр дав протокольні доручення для відповідного реагування з підготовкою проектів документів на найближче засідання уряду.

***
20 жовтня відбулося засідання президії обласної ради, на якому розглядалися питання чергової сесії обласної ради, яка відбудеться 22 жовтня.
До цього кожне з майже 40 питань ретельно вивчалося на засіданнях постійних комісій обласної ради, які надали слушні зауваження, що знайшли своє відображення у проектах рішень обласної ради.
Серед питань, які винесено на сесію, є, зокрема, затвердження обласних Програм, надання гірничих відводів, питання стосовно призначення осіб на відповідальні посади та інші.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ