Обласна рада інформує від 23.10.10

Официально

  23 Окт , 2010

21 жовтня в сесійній залі обласної ради за участю голови обласної ради Т.В. Демченко, заступника голови облдержадміністрації Н.Б. Іванцової, депутатів обласної ради відбулося нагородження лауреатів конкурсу «Кращий медичний працівник Миколаївської області 2010 року».

Зважаючи на ту значну роль, яку відіграють медичні працівники для регіону, своїм рішенням від 21 листопада 2008 року обласна рада внесла зміни та доповнення до обласної Комплексної програми «Здоров’я нації» на 2002–2011 роки щодо встановлення обласної премії кращим працівникам області в галузі охорони здоров’я.

Іншим своїм рішенням від 6 серпня цього року обласна рада затвердила Положення про щорічне преміювання кращих працівників галузі охорони здоров’я Миколаївської області. Зокрема в ньому йдеться про те, що премія присуджується працівникам галузі охорони здоров’я, які мають стаж роботи в галузі охорони здоров’я не менше 10-ти років, за вагомий особистий внесок у зміцнення здоров’я населення Миколаївської області, особистий внесок у розвиток медичної галузі, високу професійну майстерність, сумлінне виконання посадових обов’язків, повагу та авторитет з боку громадськості, своєчасне впровадження новітніх технологій в організацію надання медичної допомоги населенню, вагомий внесок у підготовку медичних кадрів.

Цього року медичні працівники Миколаївщини отримали 50 премій з таких номінацій: «Кращий молодший спеціаліст з медичною освітою» (24 премії), «Кращий лікар» (23 премії), «Кращий керівник медичного закладу» (районного, міського, обласного) (3 премії). На премії рішенням сесії обласної ради з обласного бюджету Миколаївської області на 2010 рік виділено 150 тисяч гривень.
Тетяна Василівна від імені депутатського корпусу обласної ради привітала переможців конкурсу та побажала всім присутнім міцного здоров’я та наснаги, а обласна рада в свою чергу і надалі буде підтримувати медичних працівників у їх благородній справі – збереженні здоров’я та життя людини.

***

21 жовтня у редакції газети «Рідне Прибужжя» відбулася «пряма лінія» голови обласної ради Т.В. Демченко з жителями області.
Значна кількість звернень надійшла від пенсіонерів, громадян похилого віку щодо ситуації з отриманням соціальних послуг. Згідно з Постановою попереднього Кабінету міністрів України ці послуги для пенсіонерів, які мають дітей, є платними.

Також до голови обласної ради звернулися і ветерани Великої Вітчизняної війни щодо отримання одноразової матеріальної допомоги. Рішенням обласної ради цього року з обласного бюджету двічі виділені кошти для учасників бойових дій – до Дня Перемоги та 66-ї річниці визволення України (щодо яких, як з’ясувалося, у декількох районах області ще не закінчено процес виплати). Тетяна Василівна заспокоїла ветеранів, зауваживши, що найближчим часом вони отримають ці кошти.

Низка порушених питань стосувалась стану інфраструктури міста Миколаєва.
Жодна з порушених проблем без ретельного розгляду голови обласної ради не залишилась. Уже надані відповідні доручення щодо вирішення питань, з якими протягом «прямої лінії» звернулись громадяни.

***

22 жовтня відбулося засідання 40-ї сесії обласної ради п’ятого скликання. Депутатами розглянуто більше 30-ти важливих для територіальної громади області питань, які в досесійний період уважно вивчалися постійними комісіями обласної ради та робочими групами.
Рекомендації, надані постійними комісіями, знайшли своє відображення у рішеннях обласної ради.
Більш докладно про сесію обласної ради п’ятого скликання читайте в наступному номері газети.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ