Обласна рада інформує від 29.10.10

Официально

  29 Окт , 2010

Цього тижня на Миколаївщині тривають урочисті заходи по відзначенню 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
28 жовтня голова обласної державної адміністрації М.П. Круглов разом із головою обласної ради Т.В. Демченко відвідали Миколаївський обласний госпіталь ветеранів війни, поздоровивши учасників бойових дій зі значною датою в історії України. Керівники області побажали пацієнтам госпіталю швидкого одужання та довгих років життя, а також вручили їм цінні подарунки.

Після цього відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до меморіального комплексу К.Ф. Ольшанського.
У своїй промові на мітингу голова обласної ради Т.В. Демченко щиро подякувала бойовим ветеранам за ратний подвиг у роки Великої Вітчизняної війни. Нескінченною є шана визволителям України, які ціною власного життя подарували нащадкам мирне небо над головою.

***

Того ж дня голова облдержадміністрації М.П. Круглов та голова обласної ради Т.В. Демченко взяли участь у відкритті Михайло-Ларинського ДНЗ Жовтневого району, реконструкція якого здійснювалась згідно з обласною Програмою реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості (з обласного бюджету у 2010 році на будівельні роботи в дитсадку було виділено 250 тис. гривень).

Тетяна Василівна побажала присутнім діткам рости здоровими та розумними на радість своїм батькам. Також за вагомий особистий внесок під час відновлювальних робіт у дитсадку Т.В. Демченко нагородила Почесною грамотою обласної ради секретаря Михайло-Ларинської сільської ради Жовтневого району О.Ю. Карманову та завідуючу Михайло-Ларинським дошкільним навчальним закладом «Джерельце» Жовтневого району Н.С. Чернюк.
Крім цього, голова обласної ради від імені депутатського корпусу оголосила подяку членам батьківського комітету Михайло-Ларинського дошкільного навчального закладу за їх активну життєву позицію.

МИКОЛАЇВСЬКИЙ район

На день свого заснування село Улянівка отримало цінний подарунок – після капітального ремонту відкрився місцевий дошкільний навчальний заклад, реконструкція якого здійснювалась у рамках обласної та районної програм реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості. З обласного бюджету на дитячий садок було виділено 100 тис. гривень, з районного бюджету – майже 40 тис. гривень, з сільського – близько 50 тис. гривень. Значну матеріальну допомогу (більше 100 тис. гривень) надали спонсори. Тепер Улянівський ДНЗ відвідуватимуть 42 дитини.

Привітали жителів Улянівки із цією знаковою подією голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Т.І. Бугаєнко, голова районної ради С.М. Григор’єв, голова райдержадміністрації Ю.В. Серебряков.
Таміла Іванівна підкреслила, що, розуміючи гостру необхідність відновлення роботи аварійних та побудови нових дитячих садків у області, депутати обласної ради й надалі будуть використовувати заходи обласної Програми реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості для вирішення цієї актуальної проблеми.

***

У селі Степове за участю голови постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Т.І. Бугаєнко, депутата обласної ради, заступника голови облдержадміністрації В.М. Рукоманова відбулося урочисте відкриття пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам. Пам’ятний знак було виготовлено за кошти районного бюджету та кошти ДП «Племрепродуктор «Степове», яке очолює депутат обласної ради, Герой Соціалістичної Праці В.Г. Погорєлов. Зусиллями сільської ради було організовано роботу з благоустрою прилеглої до пам’ятного знака території.
Відкриття цього знака – це пам’ять про тих, хто не повернувся до рідної домівки, та данина живим воїнам-інтернаціоналістам, які пройшли крізь полум’я бойових дій.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ