Осіння прогулянка до музею

Культура, Новости

  9 Окт , 2010

Не славиться грибними багатствами наша Миколаївська область, адже для неї характерна посуха та відсутні природні ліси. Степова частина країни – найбідніший грибний район.

Щоб побачити гриби в природі, не обов’язково йти до лісу, за місто – багато грибів поряд з нами – в місті. Майже всі фотографії видів грибів в експозиції виставки «Осіння прогулянка» в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї – це гриби парків та вулиць міста Миколаєва.

До музею завітала осінь зі своїми загадковими дарами – грибами: в експозиції виставки «виросло» більше 60 видів грибів (моделі грибів виготовлені художником-оформлювачем А.Ф. Манаєвим з м. Ногінськ Московської області; експоновані види грибів трутовиків, зібрані в Миколаївській області). А поряд з ними – птахи та звірі: ласка, тхір, кроншнеп, омелюх, різні комахи та молюски; дари природи: шишки сосни, ялини, плоди бундука, гледичії, робінії, горобини; яблука, груші, сливи; яскраве осіннє листя дерев та чагарників.

Гриби у нас різні: є їстівні, є й отруйні. Зацікавлять вас гриби гнойовики – чорнильні та антиалкогольні; різні за розміром дощовики – білі «м’ячики», серед них є і гіганти – лангерманія (в 1997 році у с. Калинівка Жовтневого району знайшли гриб вагою 20,5 кг); загадковим явищем є нічне світіння холодним зеленкуватим кольором грибниці опенька, «плач» трутовиків, сила й міць печериць, відьмині кола грибів зонтиків.

Найвищими у нас на виставці є гриби зонтики, найдрібнішими – часничник, найшвидшими в рості – веселки звичайні (5 мм/хв.), найбільш пристосованим до жорстких умов розвитку в посушливих степових умовах нашого краю – часничник, котрий може і влітку, і взимку призупиняти свій розвиток у несприятливих умовах спеки та холоду.
Про гриби, котрі ми називаємо шапинковими, люди знали давно, і методом спроб та помилок навчилися відрізняти їстівні гриби від отруйних і стали збирати найсмачніші та поживні. Таким чином гриби стали поділяти на 4 групи: їстівні, умовно їстівні, неїстівні, отруйні.

Цей поділ дуже умовний. З величезної кількості грибів однозначно як їстівні охарактеризовано лише близько 50 видів.
Існують старовинні методи визначення неїстівності грибів – почорніння цибулини, часничини, срібних речей; якщо гриби червиві, значить не отруйні, і т.д. – це невірні ознаки, тому що просто так визначити отруйність грибів неможливо!!! Точне визначення можна здійснити за допомогою мікроскопа та хімічних реакцій у спеціалізованих лабораторіях. Для цього необхідно мати екземпляри одного й того виду в різних стадіях розвитку.

Немає на світі страшнішого гриба від блідої поганки. Зовнішність її обманлива: схожий цей гриб і на сироїжку, і на печерицю… Тому, мабуть, до сих пір бліда поганка є однією з найпоширеніших причин смертельних випадків і в Миколаївській області. Зайдіть у наш музей – ознайомтесь ближче з особливостями будови плодового тіла блідої поганки, щоб замість їстівних у кошик не потрапив смертельно отруйний гриб!

НАЙГОЛОВНІШЕ ПРАВИЛО ПІД ЧАС «ТИХОГО ПОЛЮВАННЯ» – ЗБИРАЙТЕ ЛИШЕ ТІ ГРИБИ, ЩО ВАМ ДОБРЕ ЗНАЙОМІ І ЛИШЕ В ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ РАЙОНАХ!!!
Про це і багато іншого ви дізнаєтесь у нас, у краєзнавчому музеї, – приходьте щодня, крім суботи, відвідайте виставку «Осіння прогулянка».
Осінь швидко мине, закінчить роботу і наша виставка… Чекаємо на вас зараз.

Ганна ВЕДЕНЄЄВА,  старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею

Сообщение:

*

НОВОСТИ