Президія профспілки держслужбовців

Новости

  9 Окт , 2010

28 вересня 2010 року відбулося засідання президії Миколаївського обласного комітету профспілки працівників державних установ.

Серед традиційно широкого спектра питань профспілкового життя було розглянуте питання участі представників галузі у фінальних спортивних змаганнях XII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців, були враховані недоліки в організації цих змагань, обговорені перспективи на поліпшення цієї роботи.
Сформовані постійно діючі комісії обкому профспілки, обговорена їх участь у подальшій роботі обласної профспілкової організації.

Особлива увага членів президії була звернута на обговорення проекту стратегії державної кадрової політики. Інформацію з цього питання надала голова обкому профспілки Т.І. Бугаєнко як безпосередній учасник обговорення проекту в м. Києві. Пленум Центрального комітету профспілки працівників держустанов України схвалив проект Стратегії державної кадрової політики України з урахуванням пропозицій профспілки, які голова Центрального комітету Тетяна Василівна Нікітіна внесла на нараді у Президента України.

Усі зауваження та пропозиції з боку обкому профспілки працівників держустанов були враховані. Це стосується оплати праці державних службовців, системи планування та оцінювання результатів діяльності, призначення на посади та системи класифікації посад.

Учасники обговорення проекту звернули увагу на невідповідність статусу державного службовця рівню покладеної на нього відповідальності.
На президії були обговорені декілька організаційних питань.

Сообщение:

*

НОВОСТИ